Reklama

Reklama

Jennifer Lopez wróci do byłego?

Piosenkarka znów spotyka się ze swoim byłym chłopakiem, Casperem Smartem. Plotki według których Lopez i Smart mają do siebie wrócić, pojawiły się krótko po tym, jak Jennifer wyznała, że boi się samotności.

Jennifer Lopez  zamiast szukać nowego partnera, postanowiła dać jeszcze jedną szansę mężczyźnie, z którym już kiedyś łączyło ją uczucie.

Reklama

Smart i Lopez rozstali się wiosną 2014 roku. Powodem zerwania, były zdrady których dopuścił się aktor. Jak donosiły wtedy tabloidy Smart miał sypiać m.in. z transseksualnymi modelkami.  

Po ujawnieniu tych rewelacji nikt już nie wierzył, że ta dwójka kiedyś do siebie wróci. Jednak wiele wskazuje na to, że z biegiem czasu Jennifer zmiękło serce i postanowiła wybaczyć Smartowi zdrady.

Piosenkarka i aktor w czasie ostatniego miesiąca byli kilkakrotnie widywani w swoim towarzystwie, spędzili też razem sylwestra w Los Angeles.

Plotki o tym nowym - starym romansie  pojawiły się krótko po tym jak Lopez wyznała, że "boi się być sama". - Jestem uzależniona od miłości. Dobrze czuję się tylko w czyimś towarzystwie. Boję się być sama - mówił piosenkarka w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Self".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje