Reklama

Reklama

Jesienna Honorata Skarbek karmi wiewiórki

Gwiazda pop Honorata Honey Skarbek wybrała się na jesienny spacer. Gdzie? "Karmiłam dzikie wiewióry w Łazienkach Królewskich w Warszawie" - czytamy na fecebookowym profilu piosenkarki. "Uwielbiam te wiewióry w Łazienkach" - skomentowała jedna z fanek.

- Dzisiaj karmiłam dzikie wiewióry w Łazienkach Królewskich w Warszawie. To magiczne miejsce, które każdej pory roku ma swój wyjątkowy, czarujący klimat" - napisała na swoim profilu 'Honey' Skarbek.

- Jesień zaczęła się na dobre, co wcale mnie nie zadowala, a Was? Czas pożegnać się z koncertami w plenerze, wyciągnąć za duże swetry, pogodzić się z bieganiem na bieżni oraz wymyślać wciąż nowe przepisy na herbaty rozgrzewające - dodała piosenkarka.

Odzew fanów na wiewiórki był natychmiastowy: "One lubią popcorn"; "Ciekawe doświadczenie"; "Alee słodko! Uwielbiam wiewiórki"; "One takie dzikie, jak i Ty"; "szczególnie rude Wewióry są dzikie!"; "Nie lepiej karmić dzieci w Kamerunie?".

Reklama

Ale znalazły się też komentarze do tęsknot i narzekań 'Honey": "Jesień - to normalne, że przychodzi po lecie, a co do herbat: ze spirytusem sobie pij, rozgrzewa" - napisał jeden z fanów. "Nie rezygnuj z biegania pod tzw. chmurką, jesienne bieganie jest przyjemne" - doradzała inna fanka.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje