Reklama

Reklama

Jessica Mercedes powiększyła usta? „Wątpię, żeby się przyznała”

Jessica Mercedes zasypuje fanów pięknymi kadrami z Islandii. Influencerka opublikowała zdjęcie na tle malowniczego, pokrytego śniegiem krajobrazu. Obserwatorzy Mercedes w komentarzach uznali, że ubrana w sztuczne futro pastelowego koloru przypomina „królową śniegu”. Zwrócili uwagę także na usta instagramerki, które według niech niespodziewanie zmieniły rozmiar.

Jessica Mercedes po raz kolejny zwiedza Islandię!

Jakiś czas temu Jessica Mercedes wyjechała z Polski, by zwiedzać Islandię. Blogerka jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie publikuje zdjęcia, które przedstawiają nordyckie krajobrazy i zapierające dech w piersiach zjawiska atmosferyczne. 

Obserwatorzy zazdroszczą Mercedes, że po raz kolejny może eksplorować tamtejsze tereny. 

"Kocham Islandię! Tak bardzo chciałabym kiedyś tam pojechać!" - zaznaczyła jednak z użytkowniczek Instagrama w komentarzu. 

"Zawsze Twój content z Islandii jest moim ulubionym. Przepięknie" - zdradziła inna obserwatorka. 

Reklama

Na Instagramie Mercedes nie brakuje także zdjęć zimowych stylizacji. Influencerka ku uciesze fanów chętnie pozuje na tle zaśnieżonych szczytów i parujących źródeł. Obserwatorzy w komentarzach nie szczędzą zachwytów.

Jessica Mercedes powiększyła usta?

Jedna z obserwatorek w komentarzach zauważyła, że usta influencerki wydają się większe i pełniejsze. Swoją obserwacją wywołała kontrowersje. Fani blogerki natychmiast zaczęli bronić swojej idolki i zarzucać ciekawej użytkowniczce wrogie nastawienie.

"Wątpię, żeby się publicznie przyznała" - dołączyła do konwersacji kolejna sceptyczna użytkowniczka. Szybko okazało się jednak, że spostrzegawcze obserwatorki miały rację. 

Jessica Mercedes rzeczywiście powiększyła usta i przyznała się do tego w pod postem. 

Czy zmiana jest aż tak widoczna?  

Przeczytaj więcej o gwiazdach:  

Oliwia Bieniuk z ojcem w sesji zdjęciowej. Internauci zniesmaczeni!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą kryzys w związku?

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama