Jessica Mercedes powiększyła usta? „Wątpię, żeby się przyznała”

Jessica Mercedes zasypuje fanów pięknymi kadrami z Islandii. Influencerka opublikowała zdjęcie na tle malowniczego, pokrytego śniegiem krajobrazu. Obserwatorzy Mercedes w komentarzach uznali, że ubrana w sztuczne futro pastelowego koloru przypomina „królową śniegu”. Zwrócili uwagę także na usta instagramerki, które według niech niespodziewanie zmieniły rozmiar.

Jessica Mercedes powiększyła usta i przyznała się do tego na Instagramie.
Jessica Mercedes powiększyła usta i przyznała się do tego na Instagramie.PodlewskiAKPA

Jessica Mercedes po raz kolejny zwiedza Islandię!

Jakiś czas temu Jessica Mercedes wyjechała z Polski, by zwiedzać Islandię. Blogerka jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie publikuje zdjęcia, które przedstawiają nordyckie krajobrazy i zapierające dech w piersiach zjawiska atmosferyczne.

Obserwatorzy zazdroszczą Mercedes, że po raz kolejny może eksplorować tamtejsze tereny.

"Kocham Islandię! Tak bardzo chciałabym kiedyś tam pojechać!" - zaznaczyła jednak z użytkowniczek Instagrama w komentarzu.

"Zawsze Twój content z Islandii jest moim ulubionym. Przepięknie" - zdradziła inna obserwatorka.

Na Instagramie Mercedes nie brakuje także zdjęć zimowych stylizacji. Influencerka ku uciesze fanów chętnie pozuje na tle zaśnieżonych szczytów i parujących źródeł. Obserwatorzy w komentarzach nie szczędzą zachwytów.

Jessica Mercedes powiększyła usta?

Jedna z obserwatorek w komentarzach zauważyła, że usta influencerki wydają się większe i pełniejsze. Swoją obserwacją wywołała kontrowersje. Fani blogerki natychmiast zaczęli bronić swojej idolki i zarzucać ciekawej użytkowniczce wrogie nastawienie.

U kogo można tak ładnie powiększyć usta?
zapytała jedna w obserwatorek Mercedes.

"Wątpię, żeby się publicznie przyznała" - dołączyła do konwersacji kolejna sceptyczna użytkowniczka. Szybko okazało się jednak, że spostrzegawcze obserwatorki miały rację.

Jessica Mercedes rzeczywiście powiększyła usta i przyznała się do tego w pod postem.

Czy zmiana jest aż tak widoczna?  

Zobacz również: 

Emil Stępień szczerze o DodzieINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas