Reklama

Jessica Mercedes zgubiła proporcje

Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek zajmujących się modą. Jej profil na Instagramie obserwuje 904 tys. użytkowników.

25-letnia Mercedes karierę zaczynała osiem lat temu jako typowa "szafiarka" - na blogu zamieszczała zdjęcia swoich stylizacji. Dziś jej strona to bardziej portal, na którym pisze o trendach, relacjonuje pokazy mody i reklamuje kosmetyki.

Pozycja Jessiki jest na tyle duża, że największe firmy zapraszają ją na sponsorowane wyjazdy i proponują bycie ambasadorką. Dziewczyna deklaruje, że wybiera tylko propozycje, które są zgodne z jej sumieniem i profilem strony. Mercedes założyła też firmę produkującą kostiumy kąpielowe, które sprzedają się jak świeże bułeczki.

Reklama

Obecnie blogerka przebywa w Grecji, a na jej Instagramie pojawiły się piękne zdjęcia z plaży. Niestety, nie wszystkie fotki były równie udane. Na tle reszty negatywnie wyróżnia się zdjęcie, na którym Jess pozuje w czarnym staniku i szortach z wysokim stanem.

Nie wiemy, czy to kwestia kadru czy fotoszopa, ale nogi Mercedes wyglądają na nienaturalnie długie, zaś jej tułów na bardzo krótki.

"Jakbyś stała z 10 metrów za tymi nogami", "Jakieś dziwne proporcje przez te spodenki", "Według mnie mocno nieproporcjonalne zdjęcie" czy "W tym przypadku trochę nieproporcjonalnie" - możemy przeczytać w komentarzach.

Zgadzacie się?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Mercedes Kirchner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama