Reklama

Jest znany z zamiłowania do medycyny estetycznej. Jak dziś wygląda Dieter Bohlen z Modern Talking?

“Cheri, Cheri Lady”, „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Brother Louie” - to tylko niektóre z wylansowanych w latach 80 przebojów zespołu Modern Talking. Osią zespołu było dwóch muzyków: Thomas Anders i Dieter Bohlen. Andersa mogliśmy oglądać wczoraj na scenie podczas Sylwestra Marzeń, piosenkarz nadal śpiewa. Co stało się z Dieterem Bohlen’em i jak dziś wygląda sławny blondy?

Modern Talking to projekt Bohlen’a

Choć to Anders był głównym wokalistą zespołu Modern Talking, za jego powstanie odpowiada Dieter Bohlen. To on był także kompozytorem i producentem większości hitów grupy. Zespół istniał od 1983 do 1987 roku i w tym czasie udało się mu wykreować wiele hitów, które były i są bardzo popularne między innymi w Polsce. 

Po ponad dziesięcioletniej przerwie w 1998 r. muzycy postanowili powrócić do współpracy i do 2003 r. wydali dencowe aranżacje dawnych utworów oraz nowe piosenki. Po raz kolejny muzycy ogłosili rozstanie w 2003 roku i po kolejnej przerwie, która trwała ponad 10 lat znów powrócili do wspólnego tworzenia w 2014 roku, wówczas powstał album z okazji 30-lecia wydania ich debiutanckiego singla "You're My Heart, You're My Soul". Stosunki między nimi jednak nie układały się najlepiej. Dodatkowo atmosferę podgrzewała niezwykle zazdrosna, ówczesna partnerka Andersa. Aktualnie muzycy nie koncertują razem. 

Reklama

Dieter Bohlen: Bogaty miłośnik medycyny estetycznej

Po zawieszeniu działalności Modern Talking Dieter Bohlen często zasiadał w jury różnego rodzaju talent show. Sędziował między innymi w “Tańcu z gwiazdami" i “Idolu" oraz tworzył utwory dla znanych piosenkarzy. Obecnie Dieter Bohlen nie musi martwić się o pieniądze, na jego konto wpływają bowiem miliony euro tantiem za kultowe utwory Modern Talking, których był autorem. Tegorocznego sylwestra Dieter spędził na Malediwach. 

W niemieckiej prasie Bohlen słynie z zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. Miał korzystać między innymi z botoksu i przeszczepu włosów.

***

Zobacz również:

Modern Talking: Bo to zła kobieta była?


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy