Reklama

Reklama

„Jestem szczęśliwą, biseksualną mamą”

Anna Paquinu jest jedną z wielu gwiazd, które otwarcie mówią o swojej orientacji seksualnej. Ostatnio przypomniała o niej za pośrednictwem portalu Twitter, deklarując na swoim profilu, że jest „szczęśliwą, biseksualną mamą".

Mimo że aktorka w swojej burzliwej historii ma kilka romansów z kobietami, ostatecznie zdecydowała się  na związek z mężczyzną. Od 2010 roku jest żoną 44-letniego aktora Stephena Moyera, z którym wspólnie wychowuje dwójkę dzieci. Mimo to nie kryje swych biseksualnych preferencji. Ostatnio przypomniała o nich pisząc na Twitterze: "Jestem szczęśliwą, zamężną, biseksualną mamą. Małżeństwo to kwestia miłości, a nie płci".

Pierwszy raz do swoich preferencji seksualnych Paquin otwarcie przyznała się w 2010 roku podczas jednej z kampanii promujących równość orientacji seksualnych. Niedługo później mówiła w jednym z wywiadów: "Biseksualność to nie jest jakaś zmyślona teoria. Ona istnieje. I nie jest ani fanaberią ani niezdecydowaniem".

Reklama

Paquin należy do licznego grona celebrytek otwarcie mówiących o tym, że pociągają ich zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wśród nich są m.in. Megane Fox, Lindsay Lohan, Evan Rachel Wood czy Drew Barrymore.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje