Reklama

Reklama

Jo Wood obawia się, że nie znajdzie miłości

68-letni były mąż 60-letniej modelki spodziewa się obecnie bliźniaków ze związku ze swoją nową żoną Sally Humphreys, która jest od niego o 30 lat młodsza, a Jo przyznała, iż obawia się, że nic już nie zastąpi jej 30-letniego małżeństwa z Ronniem.

Bardzo chciałabym kogoś spotkać, zakochać się i wyjść ponownie za mąż, ale nie spotkałam jak na razie osoby, która całkowicie zawróciłaby mi w głowie. Obawiam się, że małżeństwo z Ronniem, to będzie 'to wszytsko'. - wyjaśniła.

Jo założyła nawet profil na portalu randkowym, próbowała też Tindera, ale nie do końca osiągnęła swój cel.

Wyjwiła szczegóły jednej tragicznej randki z fanem Rolling Stones, który spotkał się z nią jedynie dlatego, iż chciał koniecznie dowiedzieć się wszystkiego o jej byłym mężu.

Reklama

Pisząc do gazety Mail on Sunday dodała: - Ten mężczyzna był totalnie zafascynowany faktem, że byłam żoną jednego z Rolling Stonesów. Chciał dowiedzieć się jak najwięcej o Ronniem. Jaki był, co jadł na śniadanie? Po prostu powiedziałam mu, że nie chcę o nim rozmawiać. Nasza randka zakończyła się po pierwszym drinku.

Jo przyznała, że jej dzieci - 37-letnia Leah i 32-letni Tyrone, nie były zachwycone jej internetowymi znajomościami.

Wyjaśniła: - Znalazłam taką agencję, Elitarne Singielki, która reklamowała się w telewizji. Moje dzieci były przerażone.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje