Reklama

Reklama

Joanna Górska doprowadziła fanów do łez

Joanna Górska jest dziennikarką związaną z telewizją Polsat. Pracuje w redakcji informacyjnej, obecnie prowadzi „Poranek z Polsat News”.

Jesienią 2017 roku u Górskiej zdiagnozowano nowotwór piersi. Dziennikarka sama zgłosiła się na USG, po tym, jak podczas wakacyjnego wyjazdu, wyczuła pod pachą malutki guzek. Zmiana rosła w błyskawicznym tempie...

Reklama

Pani Joanna przeszła chemioterapię i radioterapię. Po 12 miesiącach walki mogła powiedzieć, że jest w remisji. Oczywiście, cały czas musi być pod kontrolą lekarzy i regularnie się badać.

Górska za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęca Polki do badań profilaktycznych. Kiedy sama chorowała, dzieliła się przemyśleniami na Instagramie.

Dziś dziennikarka wygląda świetnie i może być wzorem dla wielu kobiet! Ostatnio postanowiła upamiętnić walkę z chorobą za pomocą tatuażu. To niewielki napis, który brzmi: "On silny, ja silniejsza".

- On silny, ja silniejsza! - to było pierwsze co pomyślałam kiedy poznałam "dziada", kiedy się okazało, że jest trójujemny i ma 95% agresywności... a lekarze powtarzali "zła biologia". On silny, ja silniejsza - ta myśl zostanie ze mną na zawsze ... i teraz już dotyczy wszystkich prozaicznych trudności (wszyscy takie mamy) jakie spotykam na swojej drodze. Żyję, idę dalej, realizuję marzenia, kocham i jestem kochana. Powoli odzyskuję siebie sprzed raka. Jest dobrze, jest normalnie. Tak jak być powinno i niech będzie baaaaaaardzo długo. Każdy dzień jest najważniejszy! - napisała pod zdjęciem tatuażu.

Pani Joannie gratulujemy wytrwałości i siły. Życzymy dużo zdrowia i radości!


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Górska | Górska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje