Reklama

Reklama

Joanna Jabłczyńska nie zna się na modzie?

Choć na medialnych wyjściach wygląda bezbłędnie, znana z serialu "Na Wspólnej" Joanna Jabłczyńska przyznaje, że nie zna się na modzie. "Jeśli wyglądam dobrze to tylko dzięki Violi Piekut"- zachwala zaprzyjaźnioną projektantkę aktorka.

Joanna Jabłczyńska, aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej", w rozmowie zdradza, że nie zna się na modzie. - Nie jestem wielką fanką mody. Raczej jestem z tych, którzy mogliby wejść tylko do jednego ulubionego sklepu, ubrać się w nim od stóp do głów, a inne sklepy właściwie mogłyby dla mnie nie istnieć - mówi aktorka.

Jabłczyńska przyznaje jednak, że w żadnym sezonie w jej szafie nie może zabraknąć czegoś z kolekcji projektantki Violi Piekut. - W projektach Violi często zakochuję się od pierwszego wejrzenia. Viola szyje dla mnie upatrzony model w moim rozmiarze i kolorze. Wtedy w takiej jednej rzeczy mogę chodzić kilka sezonów, aż do zdarcia - żartuje Jabłczyńska i podkreśla, że jeśli na wyjściach jest modna to tylko właśnie dzięki pomocy projektantki.

Reklama

A jak, na co dzień ubiera się aktorka?

 - Zupełnie klasycznie. W rzeczy, które są po prostu na tyle uniwersalne, że - nie wyróżniając się w jakiś sposób - sprawdzą się w każdym sezonie. Stawiam na ponadczasowe części garderoby - kwituje Jabłczyńska.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje