Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska bez makijażu

Aktorka zaskoczyła ostatnio fanów. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie bez grama makijażu na twarzy!

Joanna Koroniewska to bez wątpienia ulubienica Polaków, a nieśmiertelność zapewniła jej jedna z głównych ról w kultowym już serialu "M jak Miłość".

Aktorka ma też poukładane życie osobiste. Od 2014 roku jest szczęśliwą żoną Macieja Dowbora, z którym wspólnie wychowują 8-letnią Janinę. Para spodziewa się ponadto kolejnego potomka.

Koroniewska chętnie komunikuje się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Na jej profilach nie brakuje zdjęć zarówno z planów zdjęciowych, sesji fotograficznych, czy życia prywatnego. Każdy jej wpis spotyka się z mnóstwem uprzejmych komentarzy i słów uznania.

Reklama

Ostatnio Joanna Koroniewska pokazała swoje zdjęcie w stylu "no make up" z leniwego spaceru po Warszawie. Trzeba przyznać, że wygląda na nim naprawdę bosko!

Nie umknęło to uwadze również jej wiernym fanom. Pod postem natychmiast posypały się słowa uznania dla naturalnej urody aktorki. Niektórzy zauważyli, że 38-letnia gwiazda wygląda niczym nastolatka, inny stwierdzili, że do złudzenia przypomina o wiele młodszą od niej Julię Wróblewską. Jak podoba się wam pani Joanna w naturalnym wydaniu.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje