Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor odpowiedziała na hejt

Joanna Koroniewska-Dowbor już nie pierwszy raz zdecydowała się odpowiedzieć na niemiłe komentarze internautów. Tym razem poszło o jej wiek. Aktorka postanowiła walczyć z hejtem w sieci.

Joanna Koroniewska-Dowbor od lat jest w szczęśliwym związku z Maciejem Dowborem. Oboje są aktywni w mediach społecznościowych i niemal codziennie na ich profilach pojawiają się nowe posty. 

Tym razem aktorka postanowiła odnieść się do obraźliwych komentarzy. Joanna Koroniewska-Dowbor nie zamierza tolerować hejtu. Przyznała, że niemal codziennie dostaje wiadomości, w których jest rozliczana ze swojego wieku. Stwierdziła, że nie może tak tego zostawić.

Aktorka nie zamierza przejmować się takimi wiadomościami. Postanowiła opublikować dwa zdjęcia, na których pozuje bez makijażu. Tym sposobem aktorka pokazała, że bardzo dobrze czuje się z samą sobą i żadne komentarze tego nie zmienią. Joanna Koroniewska-Dowbor stwierdziła, że ze starzeniem można walczyć, ale nie jest to konieczne i zależy to od tego, jak się z tym czujemy. 

Reklama

Czytaj więcej:

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk obchodzą 5. rocznicę

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, co sądzi o tradycyjnej wigilii

Anna Mucha kusi krągłościami! Co za ciało!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy