Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor w nowej fryzurze. Co za zmiana!

Joanna Koroniewska-Dowbor regularnie publikuje posty na Instagramie. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciem nowej fryzury. Burza loków na głowie aktorki wzbudziła ogromne zainteresowanie, a fani nie kryli, że wygląda zjawiskowo.

Joannie Koroniewskiej-Dowbor największą popularność przyniósł serial "M jak miłość". To właśnie na planie poznała przyszłego męża Macieja Dowbora. 

W 2009 roku urodziła się ich córka Janina. Pięć lat później wzięli ślub, a w 2018 roku przywitali na świecie córkę Helenę. 

Joanna Koroniewska-Dowbor chętnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami i zdjęciami. Jej instagramowy profil śledzi ponad 600 tysięcy osób, dlatego też aktorka regularnie pokazuje co się aktualnie u niej dzieje.

Tym razem Joanna Koroniewska-Dowbor opublikowała selfie, na którym widać burzę loków na głowie aktorki. Jak można wywnioskować z opisu, fryzura została stworzona jedynie na potrzeby spektaklu. Aktorka jednak zapytała fanów, czy powinna zostać przy lokach na stałe.

Reklama

Internauci nie kryli zachwytu i w mig pojawiło się mnóstwo komentarzy. Joanna Koroniewska-Dowbor zawsze może liczyć na swoich fanów, którzy nie szczędzą jej miłych słów.

Czytaj więcej:

Kucharz królowej zaliczył wpadkę. Oto jak zareagowała!

Hunter Tylo zniszczyła swoją urodę? Fani nie mogą jej rozpoznać!

Paulina Sykut-Jeżyna w białej sweterkowej sukience. Nie ona jedna stawia na biel!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje