Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor zdobyła się na szczere wyznanie

Joanna Koroniewska-Dowbor w mediach społecznościowych często dzieli się z fanami przemyśleniami. Tym razem postanowiła szczerze opowiedzieć o swoim życiu. Chociaż na co dzień stara się chronić prywatność, tak teraz zrobiła wyjątek i opowiedziała o sytuacji sprzed lat.

Joanna Koroniewska-Dowbor od lat jest w szczęśliwym związku z Maciejem Dowborem. Razem wychowują dwie córki — Janinę oraz Helenę. Aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami. Tym razem na jej instagramowym profilu pojawiło się szczere wyznanie. 

Joanna Koroniewska-Dowbor odniosła się do komentarza jednego z internautów, który nie szczędził aktorce niemiłych słów i dotyczył on m.in. postów sponsorowanych pojawiających się na jej profilu oraz sposobu zarabiania na życie.

Joanna Koroniewska-Dowbor postanowiła na niego zareagować. W opisie pod zdjęciem przyznała, że komentarz świadczy o pewnym ograniczeniu, zawiści i zazdrości. Aktorka wyznała, że wbrew pozorom nie miała lekkiego życia i na wszystko musiała zapracować sama.

Reklama

Aktorka postanowiła pokazać, że wbrew pozorom jej życie nie było idealne. Joanna Koroniewska-Dowobor wyznała, że nie ma rodzeństwa i wychowywała się bez ojca, a jej mama zmarła, gdy była na studiach. Zdaniem aktorki to właśnie przez te wydarzenia ma w sobie dużo pokory. 

Dodatkowo Joanna Koroniewska-Dowbor wyznała, że lekarze nie dawali jej szans na zajście w ciąże. Dziś aktorka jest szczęśliwą mamą dwóch córek. 

Czytaj więcej:

Metamorfozy Sarah Jessiki Parker: Te fryzury przeszły do historii

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła jesienną stylizacją. Bardzo elegancka!

Książę Filip miał romanse i nieślubne dziecko? W mediach huczało od plotek!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy