Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pochwalili się choinką. Nagranie zadziwia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor często w sieci publikują zabawne filmy, w których z przymrużeniem oka prezentują swoją codzienność. Tym razem na Instagramie postanowili pokazać, jak prezentuje się ich bożonarodzeniowa choinka. Zważając na komentarze pod postem, można stwierdzić, że to nie przyozdobione drzewko wzbudziło największą sensację wśród internautów. Show skradła Joanna Koroniewska. Dlaczego?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: para, która pokochali internauci

Maciej Dowbor razem z żoną, aktorką Joanną Koroniewską jakiś czas temu założyli kanał na YouTubie, który cieszy się ogromną popularnością wśród internatów. "Dowbory Be Happy" ma już ponad 70 tys. subskrybentów.

Małżeństwo regularnie publikuje na swoim kanale filmy, które w żartobliwy sposób ukazują codzienne sytuacje z ich życia, a także wywiady ze znajomymi z show biznesu - tak zwane "Domówki u Dowborów". Podczas tworzenia materiałów para dobrze się bawi, co zazwyczaj widać na nagraniach.

Treści, które zamieszczają Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są pomysłowe i zabawne. Fani pokochali parę za spontaniczność, dystans i poczucie humoru - o czym często przypominają w komentarzach pod najnowszymi postami.

Reklama

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ubierają choinkę

Wczoraj na profilu Joanny Koroniewskiej pojawiło się nowe, nietypowe nagranie. Widać na nim, jak aktorka wraz z mężem ubierają bożonarodzeniowe drzewko. Film zaskoczył fanów. Dlaczego?

Na początku nagrania widać okazałe drzewko, stojące na środku salonu Dowborów. Joanna Koroniewska pstryka palcami: wówczas zgodnie z popularną "tiktokową" konwencją na drzewku powinny pojawić się dekoracje. Tak się jednak nie dzieje. Po chwili to Maciej Dowbor postanawia wykonać sztuczkę. Nie  wszystko jednak idzie zgodnie z planem.    

Gdy dziennikarz pstryka palcami, nagle zmienia się strój Korniewskiej. Aktorka ukazuje się internautom w seksownym kostiumie mikołajkowym. Po chwili wszystko wraca do normy: na środku salonu stoi udekorowana choinka, a Joanna Koroniewska znów jest w swetrze.

Fani Dowborów entuzjastycznie zareagowali na film

Nietypowy film,  przedstawiający "kulisy" wspólnego ubierania bożonarodzeniowego drzewka bardzo spodobał się fanom Korniewskiej i Dowbora. W komentarzach pod postem nie brakuje komentarzy rozbawionych internautów. Obserwatorzy docenili pomysłowości i profesjonalne wykonanie materiału.

Czy rzeczywiście film jest aż tak zabawny? 

***

Przeczytaj więcej o gwiazdach:  

Oliwia Bieniuk z ojcem w sesji zdjęciowej. Internauci zniesmaczeni!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą kryzys w związku?

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy