Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska „wbija szpilę” Wojewódzkiemu! „Musi mieć nudne życie”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Małżeństwo na Instgaramie chętnie relacjonuje to, jak spędza wolny czas. Nie wszyscy reagują na otwartość Dowborów tak samo entuzjastycznie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w tym  roku postanowili spędzić święta w słonecznej Hiszpanii. Para relaksuje się, spacerując po tamtejszych plażach. Chociaż temperatura nie jest na tyle wysoka, by wygrzewać się w słońcu, Dowborowie wyglądają na zadowolonych.

Joanna Koroniewska odpowiada na krytykę

Joanna Koroniewska także podczas wakacji ma stały kontakt z fanami. Na Instagramie starannie relacjonuje rodzinny wyjazd. Influencerka wczoraj postanowiła odpowiedzieć na pytania nurtujące jej obserwatorów. Jeden z internautów zapytał o relację Dowborów i Kuby Wojewódzkiego. Nawiązał do wypowiedzi dziennikarza, w której ten zarzucał gwiazdorskiej parze, że w internecie pokazuje każdą chwilę życia. Koroniewska w obszernej wypowiedzi postanowiła zaznaczyć, że razem z mężem szanują prywatność. Aktorka "wbiła szpilę" Wojewódzkiemu.

Reklama

Koroniewska odpowiada Wojewódzkiemu!

"Widać, że nas nie obserwuje" - rozpoczęła swoją wypowiedź Koroniewska. W dalszej  części wytłumaczyła, że na Instagramie nie relacjonuje każdej chwilę życia. Zaznaczyła, że treści, które docierają do fanów, są przez nią selekcjonowane.

Aktorka zaznaczyła, że cieszy ją zaangażowanie internautów. "Fajnie, że tworzymy tutaj super społeczność" - napisała w relacji i dodała, że wywiady z ludźmi show-biznesu, które regularnie prowadzi z mężem na kanale, cieszą się ogromna popularnością. Zdaniem Koroniewskiej wiele osób woli oglądać "Domówki u Dowborów" niż "wymyślony i wykreowany na potrzeby mediów świat".

Joanna Koroniewska na koniec postanowiła w żartobliwy sposób nawiązać do wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego i skomentować zamiłowanie dziennikarza TVN do bardzo drogich, ekskluzywnych samochodów. 

Przeczytaj także:

Joanna Koroniewska-Dowbor z rodziną za granicą. Tam spędzą Boże Narodzenie!

Alicja Tysiąc nie żyje. Tak walczyła o prawo do aborcji

Sklepy otwarte w Boże Narodzenie 2021. Gdzie zrobimy zakupy 25 grudnia?

Zobacz również: 


 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje