Reklama

Joanna Krupa rozstaje się z mężem! Wydała oficjalne oświadczenie

Joanna Krupa i Douglas Nunes są małżeństwem od 5 lat. Od momentu narodzin ich córki Ashi-Leigh Nunes para mniej uczestniczyła w życiu medialnym. Polska modelka zaskoczyła właśnie swoich fanów wiadomością o decyzji, by rozstać się z mężem.

Joanna Krupa rozstaje się z mężem. Zaskoczyła fanów oświadczeniem

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się w tajemnicy w 2018 roku. Ich związek był zaskoczeniem dla fanów polskiej modelki, która bardzo przeżyła rozstanie z pierwszym mężem Romainem Zago. 

 Para po ślubie doczekała się upragnionego dziecka, którego Joannie Krupie nie mógł dać poprzedni partner. W 2019 roku na świat przyszła Asha-Leigh Nunes. 

Joanna Krupa od tego momentu jest spełnioną mamą i wydawało się, że również i partnerką. Dlatego tak bardzo fanów modelki zaskoczył jej najnowszy wpis w mediach społecznościowych, który okazał się oświadczeniem o rozstaniu z mężem. 

"Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód" - napisała Joanna Krupa. 

Reklama

Słowa te pojawiły się pod wspólnym zdjęciem Joanny, Douglasa i ich córeczki. 

Słowa wsparcia dla Joanny Krupy. W komentarzach zawrzało

W komentarzach nie zabrakło słów wsparcia dla Joanny Krupy. Wśród nich znalazły się wypowiedzi Ewy Chodakowskiej, Magdaleny Gessler, która wyznała, że tęskni za Joanną Krupą. 

W komentarzach pojawiły się także słowa fanów Joanny, którzy komentowali całą sytuację: 

"Przykra wiadomość, jednak forma w jakiej to robicie i przekazujcie to klasa sama w sobie tak to powinno wyglądać, jeśli się ma dziecko i chce dla Niego jak najlepiej! Wszystkiego dobrego!", "Kryzys związków opanował świat, jak robi się zwyczajnie to każdy się rozchodzi", "Widać to było już długi czas. Niestety, nigdy nie widziałam u Was miłości. Bardziej powinność tworzenia związku, bo było dziecko".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy