Reklama

Joanna Krupa szaleje na plaży w kusym bikini. „Ciało bogini”

Joanna Krupa od trzech lat jest dumną mamą małej Ashy-Leigh. Wraz z narodzinami córeczki modelka postanowiła poświęcić nieco więcej czasu rodzinie. Dziś spędza z nią niemal każdą wolną chwilę. Właśnie pochwaliła się swoim „perfekcyjnym dniem”, pozdrawiając wprost z plaży w Miami. Uwagę internautów zwrócił jeden szczegół. Mają rację?

Joanna Krupa w 2013 roku wyszła za mąć za amerykańskiego biznesmena Romaina Zago. Uczucie łączące małżonków jednak nie przetrwało, a w 2017 roku doszło do oficjalnego rozwodu pary. Na szczęście modelce samotność nie była pisana na długo. Już wkrótce poznała miłość swojego życia.

Rok później Joanna Krupa stanęła na ślubnym kobiercu po raz drugi, zostając żoną Douglasa Nunesa. Wkrótce na świecie pojawiła się córeczka pary, mała Asha-Leigh. Jak niedawno wyznała gwiazda, to właśnie wraz z narodzinami dziecka jej życie zmieniło się na zawsze.

Joanna Krupa szaleje z córką na plaży. Zachwytów nie ma końca

Mimo iż po ciąży Joanna Krupa ograniczyła nieco swoją zawodową działalność, pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej profil na Instagramie bacznie śledzi ponad 1,8 mln fanów. To właśnie tam modelka dzieli się prywatnymi zdjęciami, na których nie brakuje jej małej córeczki. Mała Asha-Leigh swoim dziecięcym urokiem zachwyca fanów gwiazdy.

Reklama

Niedawno Joanna Krupa pochwaliła się rodzinnym wypadem na plażę. Asha-Leigh rozbawiła internautów swoimi minami. Wkrótce w komentarzach rozpoczęły się spekulacje. Internauci nie mają wątpliwości, że córeczka modelki jest prawdziwą kopią swojego taty.

"Córeczka cały tatuś!" - piszą internauci.

Joanna Krupa w skąpym bikini. "Ciało bogini"

Uwagę internautów zwróciła również nienaganna figura modelki. Joanna Krupa zaprezentowała się w wyjątkowo naturalnym wydaniu, pozując w czarnym bikini.

***

Zobacz również: 

Justyna Steczkowska i jej przepiękny dom pod Warszawą – jak mieszka piosenkarka?

Demi Rose pręży ciało w czarnym body. Fani zachwyceni

Tina Louise kusi fanów w seksownej bieliźnie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy