Reklama

Reklama

Joanna Krupa chce po raz drugi zostać mamą. Myśli o adopcji. "Mam swoje lata"

Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą w 2019 roku. Modelka w rozmowach z mediami wielokrotnie wspominała, że nie zamierza poprzestać na jednym dziecku. Tym razem w wywiadzie, którego udzieliła „Party”, zaznaczyła, że wraz z mężem zastanawiają się nad adopcją. „Na świecie jest tyle dzieci, które potrzebują miłości” – podkreśliła Krupa.

Joanna Krupa od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą. Córeczka gwiazdy, Asha-Leigh jest jej oczkiem w głowie. Modelka chętnie pozuje z dzieckiem do zdjęć, które potem publikuje na Instagramie. Kadry każdorazowo rozczulają internautów. Krupa chętnie mówi o macierzyństwie. W najnowszym wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "Party", postanowiła opowiedzieć o tym, jak wychowuje pociechę. Zdradziła także, że marzy o kolejnym dziecku.

Joanna Kupa mówi o macierzyństwie. Chciałaby, aby jej córka była gwiazdą

Joanna Krupa w najnowszym wywiadzie zdradziła, że nie miałabym nic przeciwko temu, by w przyszłości jej córka została gwiazdą. Modelka chętnie zabiera pociechę na salony i zaznacza, że dziewczynce bardzo podoba się ten świat. Tata małej Ashi-Leigh wolałby, aby dziecko nie stało się częścią show-biznesu.

Reklama

Joanna Kupa w rozmowie z "Party" przyznała również, że uczy córkę mówić po polsku. Chciałaby, aby mała była  dwujęzyczna. "W domu mówię do niej po polsku i czasem tłumaczę po angielsku, żeby zrozumiała"- zdradziła. I dodała, że Asha coraz płynnie posługuje się językiem polskim. "Umie odpowiadać" - zaznaczyła.

Joanna Krupa chciałaby po raz kolejny zostać mamą. "Wiem, że mam już swoje lata"

Joanna Krupa zdradziła także, że chciałaby po raz kolejny zostać mamą. Wraz z Douglasem poważnie rozmyślają o powiększeniu rodziny. "Bardzo byśmy chcieli, żeby Asha miała brata albo siostrę, zresztą ona sama często o to pyta" - zaznaczyła w rozmowie z "Party".

Modelka ma obecnie 43-lata. Doskonale wie, że jest to ostatni dzwonek, by naturalnie zajść w ciąże. Nie wyklucza jednak adopcji.

***
Zobacz również:

Co łączy Khloe Kardashian i Michele Morrone? Internauci mówią o romansie

Sieklucka i Fabijański "SĄ ZAKOCHANI BEZ PAMIĘCI". Znajomi nie mają wątpliwości czym to pachnie...

Nazywają Meghan Markle "narcystyczną socjopatką". Książka ujawnia szokujące fakty

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | adopcja dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy