Reklama

Joanna Krupa pochwaliła się talentem córki. Pokazała rozczulające wideo. „Fenomenalna!”

Joanna Krupa pochwaliła się w sieci talentem swojej córki. Mała Asha chwyciła bowiem za mikrofon i zaśpiewała specjalnie dla swojej babci. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu. „Urodzona gwiazda” – piszą w komentarzach. To prawdopodobnie najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie!

W listopadzie 2019 roku Joanna Krupa oraz jej mąż Douglas Nunes powitali na świecie swoją upragnioną córkę. Jak wyznała niedawno gwiazda - narodziny dziecka były dla niej ogromnym wydarzeniem. "Tego dnia moje życie się zmieniło" - przyznała modelka.

Wraz z pojawieniem się córeczki na świecie Joanna Krupa ograniczyła nieco swoją zawodową działalność, w pełni oddając się roli matki. Dziś Asha-Leigh ma już trzy lata, a swoim dziecięcym urokiem kruszy niejedno serce.

Córka Joanny Krupy chwyciła za mikrofon. Asha to prawdziwa artystka

Mała Asha jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Joanna Krupa systematycznie dzieli się ze swoimi fanami kolejnymi zdjęciami córeczki, wprawiając ich w prawdziwy zachwyt. Niedawno modelka opublikowała krótkie wideo, na którym Asha, w nieco za dużej piżamie i z mikrofonem w ręku, śpiewa dla swojej babci urodzinową piosenkę. Wkrótce zmienia jednak repertuar zadziwiając tym nawet swoją rodzinę.

Reklama

Pod nagraniem natychmiast zaroiło się od komentarzy. Internauci są zauroczeni występem dziewczynki. Większość z nich podkreśla, że mała Asha zdolności artystyczne odziedziczyła po swojej mamie.

"Jest cudowna!", "Fenomenalna!", "Artystka", "To będzie gwiazda!" - piszą fani Joanny Krupy. Mała Asha skradła tym występem niejedno serce.

***

Zobacz również:

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę przed sylwestrem. Powróciła do swojego ulubionego koloru

Magdalena Narożna pozuje w bikini na Islandii!

Zofia Zborowska złożyła mężowi życzenia urodzinowe. W swoim stylu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy