​Joanna Moro wyznała, że dzięki trzeciemu dziecku wreszcie dorosła do macierzyństwa

Tak jak wiele innych gwiazd, Joanna Moro dokonała na Instagramie zestawienia swoich najpopularniejszych zdjęć w 2020 roku. Okazało się, że na każdej z tych fotografii towarzyszy jej urodzona w styczniu córka Ewa. To skłoniło aktorkę do refleksji na temat tego, jak bardzo przy trzecim dziecku zmienił się jej stosunek do bycia matką. "W końcu mogę śmiało powiedzieć, że dorosłam do dojrzałego macierzyństwa" - stwierdziła.

Pod koniec stycznia 2020 r. aktorka powitała na świecie córkę Ewę
Pod koniec stycznia 2020 r. aktorka powitała na świecie córkę EwęArtur ZawadzkiReporter

Aktorka znana z serialu o losach Anny German ma dwóch synów - 9-letniego Mikołaja i 6-letniego Jeremiego. Pod koniec stycznia 2020 r. powitała na świecie córkę Ewę. I jako że to nie karierze, a opiece nad córką aktorka poświęciła większość 2020 roku, to właśnie macierzyństwu poświęciła wpis podsumowujący minione 12 miesięcy. "W końcu mogę śmiało powiedzieć, że dorosłam do dojrzałego macierzyństwa - bez zbędnej przesady, stresu i radości z każdego dnia z tym cudnym, małym człowieczkiem, do spokoju i po prostu bycia razem" - wyznała na Instagramie aktorka.

A jaką matką była kiedyś ? "Przyznam się szczerze, z synami nie miałam takiego spokoju w sobie, raczej niecierpliwość, kiedy już podrosną - to będzie łatwiej, a tu zdziwko. Uciekałam do pracy, bo kariera nie poczeka. Duuużo pracowałam, kiedyś to nawet nikt nie wiedział przecież, że mam dzieci. Dlatego teraz cieszę się z każdej kupki i każdego nowego gruchotania tej małej istotki i to mi daje niesamowitą siłę i energię do działania!" - wyznała Moro.

Swój wpis aktorka kończy podsumowaniem mijającego roku. "To był rok pełen wyzwań, główkowania, jak tu co wymyślić, żeby się nie poddać, żeby przeżyć. Rok baaardzo pracowity z piątką cały czas razem! Ale dla mnie - najlepszy rok - bo mogłam być ze swoją rodziną, mimo trudów" - stwierdziła gwiazda.

Fani Joanny Moro nie mieli zbyt wielu okazji, by w 2020 roku podziwiać ją na ekranie. Aktorka wzięła udział w "Wielkim Teście Sylwestrowym", emitowanym w TVP1. W quizie na temat tradycji i zmieniających się mód związanych z Sylwestrem brała udział w parze z mężem. Nie byli obecni w studiu, na pytania odpowiadali poprzez komunikator internetowy.

Renata Przemyk zaapelowała do Waszych czułych sercINTERIA.PL
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas