Joanna Opozda aktorką roku! Dumny Królikowski wspiera żonę

Joanna Opozda wraz z mężem Antkiem Królikowskim pojawili się na gali „Marki i Osobowości Roku”. Aktorka w długiej, zwiewnej, pudrowej sukni prezentowała się zachwycająco. Para nie szczędziła sobie czułości na czerwonym dywanie. Zakochany Królikowski czule gładził Opozdę po ciążowym brzuszku.

Joanna Opozda podczas gali odebrała nagrodę w kategorii aktorka
Joanna Opozda podczas gali odebrała nagrodę w kategorii aktorkacredit TRICOLORS/East NewsEast News

Joanna Opozda odebrała nagrodę. Gest Królikowskiego wzrusza

Joanna Opozda i Antonii Królikowski kilka miesięcy temu wzięli ślub i niedługo po tym ogłosili, że spodziewają się dziecka. Przyszli rodzice przygotowują się do nowej roli i rzadko biorą udział w branżowych imprezach. 15 grudnia para postanowiła jednak zrobić wyjątek i pojawić się na uroczystej gali "Merek i Osobowości Roku".

Joanna Opozda podczas gali odebrała nagrodę w kategorii aktorka. Na scenie pojawiła się w pudrowo-różowej sukience, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Antek Królikowski towarzyszył żonie i nie ukrywał rozpierającej go dumy. Przyszły tata obejmował żonę w talii i gładził ją po brzuchu. Po zakończeniu wydarzenia postanowił na Instagramie podzielić na ze swoimi obserwatorami wrażeniami z gali. Królikowski opublikował zdjęcie z Opozdą i opatrzył je wymownym podpisem "Mój człowiek roku" - w ten sposób nawiązując do zaszczytnego tytułu "aktorki roku".

Joanna Opozda promienieje u boku Antka Królikowskiego. Zakochani wyglądają na bardzo szczęśliwych. Mają jednak za sobą trudne rozstanie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski: historia miłości

Przed związkiem z Joanną Opozdą Antek Królikowski nie był zbyt stały w uczuciach. Aktor spotykał się z wieloma pięknymi celebrytkami, między innymi z Julią Wieniawą oraz Katarzyną Sawczuk.

W lipcu 2020 roku media zaczęły publikować pierwsze, wspólne zdjęcia Królikowskiego i Opozdy. Para niedługo potem oficjalnie potwierdziła łączącą ich relację. Zaledwie pół roku później Joanna i Antoni ogłosili jednak swoje rozstanie. Poprosili również o uszanowanie ich wspólnej decyzji.          

Mimo chwilowych problemów, para szybko za sobą zatęskniła. Kilka miesięcy po rozstaniu Opozda i Królikowski ogłosili, że znowu są razem. Podczas koncertu w ramach Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskieg, Antek Królikowski potwierdził doniesienia mediów o zaręczynach. Ślub aktorów odbył się w sierpniu 2021 roku w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Na przyjęciu bawiła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu.

Przeczytaj także:

Zobacz również: 

"Na zdrowie": Awokado, czyli smaczliwka wdzięcznaInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas