Reklama

Reklama

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub! Znane są już szczegóły!

W mediach zawrzało, gdy do sieci trafiły zdjęcia i nagrania z imprezy, której gospodynią była Joanna Opozda, ukochana Antka Królikowskiego. Dla wielu stało się jasne, że był to wieczór panieński gwiazdy! Okazuje się, że wyciekły już szczegóły planowanego ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub!

 Joanna Opozda i Antek Królikowski to para, która ma za sobą rozstanie i powrót do siebie. Wiele osób było szczerze zdziwionych ich związkiem, a co dopiero tym, że jednak nagle postanowili się rozstać. 

Para jednak nie przestaje zaskakiwać, bo po niedawnym powrocie do siebie, najwidoczniej postanowili stanąć na ślubnym kobiercu! 

2 lipca odbyła się impreza urodzinowa Joanny Opozdy, ale mówi się, że przez to, że spędziła tę wyjątkową noc w towarzystwie samych koleżanek, był to również wieczór panieński! 

Na zdjęciach i na nagraniach widać ozdoby z napisem "Bride to be". Wszystko jednak jest owiane tajemnicą, lecz magazynowi "Party" udało się ustalić szczegóły zbliżającej się uroczystości. 

Szczegóły ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Asia Opozda i Antek Królikowski sakramentalne "tak" powiedzą sobie już w sierpniu. Znane także jest miejsce - uroczystość ma odbyć się w kościele świętego Wojciecha na warszawskiej Woli. 

Wesele będzie tylko dla najbliższej rodziny i przyjaciół, pośród których oczywiście nie zabraknie polskich gwiazd. Dokładne miejsce zabawy nie jest znane, ale według informatorów "Party" będzie ono oddalone od miasta, by zapewnić parze młodej spokój i intymność, z dala od nieproszonych gości. 

Fani tej pary czekają na potwierdzenie tych rewelacji przez samych zainteresowanych, albo przynajmniej zdjęcia już po fakcie! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Maja Sablewska zmieniła fryzurę!

Viki Gabor o wynikach w nauce

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antek Króikowski | Antoni Królikowski | Asia Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje