Viki Gabor o wynikach w nauce. Jak godzi szkołę z karierą?

Kariera Viki Gabor nabiera tempa. Zwyciężczyni Eurowizji w czerwcu zadebiutowała na Polsat Super Hit Festiwal. Nastolatka musi jednak łączyć koncertowanie ze szkołą. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem?

Viki Gabor wyznała, że szkoła jest dla niej bardzo ważna
Viki Gabor wyznała, że szkoła jest dla niej bardzo ważnaBaranowski Michał AKPA

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Swoją karierę rozpoczęła w 2018 roku, a już teraz ma na koncie sporo sukcesów. W 2019 roku wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Reprezentowała Polskę utworem Superhero, który w krótkim czasie stał się hitem.

Chociaż gwiazda odnosi sukcesy i staje się coraz popularniejsza, to wyznała, że szkoła jest dla niej bardzo ważna. W rozmowie z serwisem Pudelek.pl powiedziała jak łączy koncertowanie z nauką.

Zdarza się, że jest mi ciężko, bo bardzo dużo się dzieje, ale zawsze znajdę czas na naukę, bo bardzo mi na niej zależy.

Viki Gabor przyznała, że stara się znaleźć czas zarówno na naukę, jak i spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Wyznała, że momentami jest jej ciężko pogodzić wszystko ze sobą i bywa tak, że brakuje jej czasu. Jak piosenkarka godzi szkołę z karierą?

Piosenkarka stwierdziła, że ten rok był ciężki. Mimo że nauka jest jej priorytetem, to w tym roku nie może pochwalić się czerwonym paskiem na świadectwie. Ma jedak nadzieje, że w przyszłym roku się to zmieni.

W tym roku było ciężko z czerwonym paskiem. Mogłam go sobie dorysować.
Lanberry: Uwielbiam tworzyć melodie, od których nie możemy się uwolnićNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas