Reklama

Reklama

Viki Gabor o wynikach w nauce. Jak godzi szkołę z karierą?

Kariera Viki Gabor nabiera tempa. Zwyciężczyni Eurowizji w czerwcu zadebiutowała na Polsat Super Hit Festiwal. Nastolatka musi jednak łączyć koncertowanie ze szkołą. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem?

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Swoją karierę rozpoczęła w 2018 roku, a już teraz ma na koncie sporo sukcesów. W 2019 roku wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Reprezentowała Polskę utworem Superhero, który w krótkim czasie stał się hitem. 

Chociaż gwiazda odnosi sukcesy i staje się coraz popularniejsza, to wyznała, że szkoła jest dla niej bardzo ważna. W rozmowie z serwisem Pudelek.pl powiedziała jak łączy koncertowanie z nauką.

Viki Gabor przyznała, że stara się znaleźć czas zarówno na naukę, jak i spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Wyznała, że momentami jest jej ciężko pogodzić wszystko ze sobą i bywa tak, że brakuje jej czasu. Jak piosenkarka godzi szkołę z karierą?

Piosenkarka stwierdziła, że ten rok był ciężki. Mimo że nauka jest jej priorytetem, to w tym roku nie może pochwalić się czerwonym paskiem na świadectwie. Ma jedak nadzieje, że w przyszłym roku się to zmieni.

Reklama
Czytaj więcej:

Agnieszka Włodarczyk urodziła dziecko. Jakie imię wybrała?

Meghan Markle tak zachowywała się w pałacu. Prawda wyszła na jaw!

Joanna Jabłczyńska na wakacjach. Gdzie je spędza?

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje