Reklama

Reklama

Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozwiodą? Skandal nie cichnie!

Gdy, nieco ponad pół roku temu, Antoni Królikowski i Joanna Opozda brali ślub, nikt nie przypuszczał, że ich związek tak szybko dosięgnie poważny kryzys. Tydzień temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że gwiazdorska para nie jest już razem. Powodem rozstania miał być rzekomy romans Antoniego Królikowskiego. Żadna ze stron nie potwierdziła jednak plotek i nie wydała oficjalnego oświadczenia. Czy możemy spodziewać się rozwodu?

Antek Królikowski i Joanna Opozda pobrali się w sierpniu ubiegłego roku. Niedługo po ceremonii para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Młode małżeństwo wydawało się bardzo szczęśliwe. Antoni Królikowski podczas gali "Marki i Osobowości Roku" czule obejmował ciężarną żonę i gładził ją po brzuchu. Po zakończeniu wydarzenia pogratulował Joasi wyróżniania w kategorii "aktorka roku". "Mój człowiek roku" - napisał na Instagramie Królikowski.

Joanna Opozda urodziła dziecko 22 lutego br. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie. Kilka godzin później paparazzi przyłapali Antoniego Królikowskiego pod szpitalem z ogromnym bukietem kwiatów oraz gigantycznym pluszowym misiem. Romantyczne gesty i wspólne zdjęcia uśpiły czujność fanów pary. Chyba nikt nie spodziewał się, że małżeństwo przechodzi poważny kryzys.

Reklama

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem? W sieci aż huczy od plotek!

Niedługo po urodzeniu Vincenta media obiegła wiadomość, że gwiazdorska para nie jest już razem. Według doniesień popularnych tabloidów aktor miał zdradzić ciężarną żonę i porzucić ją dla sąsiadki - tajemniczej prawniczki. Antek Królikowski miał również rozpocząć już nowe życie i zamieszkać z kobietą. Chociaż żadna ze stron nie potwierdziła doniesień, wiele wskazuje na to, że mogą być one prawdziwe.

Joanna Opozda po trzech dniach od narodzin syna opuściła szpital. Aktorkę odebrała mama oraz brat. Antek Królikowski nie pomógł żonie w powrocie do domu.

W trakcie konferencji trasowej programu "Przez Atlantyk" dziennikarze wypytywali aktora o jego relację z żoną i dzieckiem. Antek Królikowski nie wykorzystał okazji, by zdementować doniesienia mediów o rzekomym romansie. Udzielał wymijających odpowiedzi, tłumacząc, że nie będzie odnosił się do krążących w sieci newsów ze względu na stan zdrowia żony. 

"Nie sposób komentować tego wszystkiego z szacunku dla niektórych osób i nie robię tego. Cieszę się, że Vincent jest zdrowy"  - zaznaczył.  Antoni Królikowski przyznał jednak, że jest dumny z Joanny Opozdy i codziennie widzi swojego syna.

Joanna Opozda chce rozwodu?

Skandal jednak nie cichnie. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje o tym, że Joanna Opozda byłaby skłonna wybaczyć mężowi niewierność. 

Tym razem jednak "Super Express" poinformował, że zdruzgotana zdradą męża aktorka chce rozwodu. Według informatorów, do których udało się dotrzeć tabloidowi, świeżo upieczona mama skupia się obecnie na dziecku - Vincent jest dla niej najważniejszy. Jak donosi "Super Experss", aktorka zamierza walczyć o sprawiedliwość - najprawdopodobniej chodzi o alimenty. 

Czy rzeczywiście para po zaledwie kilku miesiącach małżeństwa zdecyduje się na rozwód?     

***
Zobacz również:

Magda Gessler: Pierogi dla mnie mogą być już tylko ukraińskie

Jak dziś wygląda Anthea Turner? Trudno w to uwierzyć!

Antoni Królikowski przejechał na czerwonym świetle. Aktor mocno się pogubił

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy