Reklama

Reklama

Joanna Opozda jako Brigitte Bardot. „Wprost stworzona do tej roli”

Joannna Opozda pochwaliła się efektami sesji, która jest zapowiedzią filmu „Brigitte Bardot Cudowna”. Aktorka zapozowała w zachwycającej sukni, a internauci przecierają oczy ze zdumienia. „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie” – piszą.

21 października do kin trafi najnowszy film Lecha Majewskiego "Brigitte Bardot Cudowna". W tytułową rolę wcieliła się Joanna Opozda, która nie ukrywała, iż udział w produkcji jest przełomowym wydarzeniem dla jej kariery.

Wkrótce w jej mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu. Fani gwiazdy są pod ogromnym wrażeniem.

Zobacz również:

Joanna Opozda jako Brigitte Bardot. "Wyglądasz obłędnie"

Joanna Opozda jest niezaprzeczalnie jedną z najpiękniejszych oraz najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Do tej pory mogliśmy oglądać ją między innymi w serialach "Pierwsza miłość" i "Barwy szczęścia". Tym razem aktorka pojawi się na dużym ekranie. Rola w filmie Lecha Majewskiego zdaje się być spełnieniem jej marzeń.

Reklama

"To było trzy lata temu, ale pamiętam jakby to było wczoraj. Zadzwonił do mnie reżyser Lech Majewski i powiedział że pani Brigitte Bardot osobiście wybrała mnie do zagrania tytułowej roli w nowym filmie pana Lecha, pt. "Brigitte Bardot Cudowna"!" - pisała na Instagramie Joanna Opozda.

Zobacz również: Postać dziennikarki z serialu "Wielka woda" inspirowana jest Magdą Mołek. Tak wtedy wyglądała!

"Najpiękniejsza kobieta na świecie"

Teraz aktorka podzieliła się ze swoimi fanami efektami sesji zdjęciowej promującej film "Brigitte Bardot Cudowna". Na zdjęciach gwiazda pozuje w białej, koronkowej sukni z wycięciem na plecach oraz długimi rękawami z koronki.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. W komentarzach zaroiło się od komplementów pod adresem gwiazdy. Fani aktorki są pod niemałym wrażeniem jej urody.

Zobacz również: Agnieszka Włodarczyk zachwyciła zdjęciem z Mediolanu. Pod postem mnóstwo komplementów


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Brigitte Bardot cudowna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy