Reklama

Reklama

Joanna Przetakiewicz kusi w bieliźnie

Joanna Przetakiewicz ostatnio promienieje! Projektantka oficjalnie potwierdziła związek z producentem i reżyserem Rinke Rooyensem.

51-letnia Przetakiewicz jest jedną z tych kobiet, które nie muszą bać się upływu czasu. Pani Joanna roku na rok wygląda lepiej, a sylwetki może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

Przetakiewicz bardzo szybko odkryła w sobie żyłkę bizneswoman - już na trzecim roku studiów założyła nowoczesną klinikę dentystyczną. Przedsięwzięcie szybko rozwinęło się w sieć, a studentka prawa łączyła pracę nie tylko z wykładami, ale także z rodzeniem i wychowywaniem dzieci.

Pani Joanna wyszła bowiem za mąż w wieku 20 lat i urodziła trzech synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba.

Reklama

Małżeństwo projektantki rozpadło się po 14 latach. Przez ponad dekadę (aż do jego śmierci) Przetakiewicz była związana z milionerem Janem Kulczykiem. Wtedy też rozwinęła swoją markę modową - "La Mania".

Pani Joanna umiejętnie kreuje swój wizerunek w mediach społecznościowych. Ostatnio nie stroni od dość śmiałych zdjęć, na których eksponuje perfekcyjną figurę.

Jedno z nich niewątpliwie przykuło uwagę fanów. Mowa o fotce, na której Przetakiewicz pozuje w rajstopach i czarnym staniku.

Bizneswoman zebrała mnóstwo komplementów. "Pani nie da się nie kochać!" czy "Joasiu cudownie wygladasz. Jesteś inspiracją. Ikona piękna" - mogliśmy przeczytać pod zdjęciem.

Wy też jesteście zachwyceni?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy