Reklama

Reklama

Joanna Racewicz gorzko o obecnej sytuacji. To niepokojące słowa

Joanna Racewicz uwielbia dzielić się ze swoimi fanami różnymi przemyśleniami. Najczęściej publikuje je w swoich mediach społecznościowych, tak było i tym razem. Słowa dziennikarki mogą wyjątkowo niepokoić.

Joanna Racewicz radzi fanom w ważnej sprawie

Joanna Racewicz przez lata pracy w mediach, zebrała sporą grupę swoich fanów. Dziś jej profil w mediach społecznościowych śledzi prawie 92 tysiące internautów. 


Nic w tym dziwnego, bo dziennikarka bardzo skrupulatnie prowadzi swój profil i prócz pięknych zdjęć, często rozmawia ze swoimi fanami, dzieląc się z nimi wszelakimi przemyśleniami. 

Niekiedy dotyczą one spraw prywatnych gwiazdy, ale często porusza ona też zagadnienia z życia społecznego, czy też ze świata polityki. 

Dziennikarka jest znana ze swojej szczerości i mówienia prawdy nawet wtedy, gdy nie do końca jest ona przyjemna dla innych. 

Reklama

Zobacz również: Joanna Racewicz ma problemy z dorastającym synem! "Zagryzam zęby"

Zaskakujące słowa Racewicz

Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym delikatnie się uśmiecha, trzymając na rękach psa. Z pozoru niepozorne zdjęcie, było powodem do napisania kilku szczerych słów: 

"Uważajcie na siebie. Tylko tyle. Nie, nie chodzi mi o włosy. Nasze lata 20-te są nieporównanie bardziej niepokojące, niż te sprzed stu lat. Więc - dbajcie - o siebie i bliskich. Tylko to jest ważne" - napisała dość posępnie i tajemniczo Joanna Racewicz

Takie pesymistyczne nastawienie nie jest częste u dziennikarki, która przeważnie zaraża optymizmem.

Zobacz również: Joanna Racewicz zmieniła fryzurę! Jak wygląda po metamorfozie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy