Reklama

Joanna Racewicz zadała szyku. Figury można pozazdrościć

Dziennikarka i prezenterka, Joanna Racewicz pojawiła się na gali konkursu Businesswoman Awards. Podczas wydarzenia obowiązywały stroje wieczorowe, a Racewicz postawiła na wyjątkowo efektowną kreację.

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek i prezenterek. Widzowie mogli oglądać ją na ekranie telewizji TVN i w kanałach telewizji publicznej. W2018 roku Joanna Racewicz dołączyła do ekipy Polsat News.

Zobacz również: Roksana Węgiel zaskoczyła stylówką i fryzurą na festiwalu

Joanna Racewicz jako ikona stylu

Fani cenią Joannę Racewicz nie tylko za dziennikarskie kompetencje. Gwiazda często komplementowana jest również za swoje stylizacje. Przez niektórych nazywana jest nawet ikoną mody. Rzeczywiście, dziennikarka wypracowała z jednej strony klasyczny, z drugiej charakterystyczny styl, którego wyróżniki stanowią elementy takie jak: intensywne barwy, proste kroje podkreślające sylwetkę, zwierzęce wzory i awangardowe dodatki. Jej codzienne stylizacje można podziwiać na Instagramie, który obserwuje prawie 120 tys. osób.

Reklama

Zobacz również: Test osobowości wyjawi, czego brakuje ci w życiu

Czarny total look Joanny Racewicz

W ten weekend Joanna Racewicz pojawiła się na gali konkursu Businesswoman Awards i miłośników swoich stylizacji nie zawiodła. Na czerwonym dywanie pokazała się w długiej, obcisłej sukni o szerokim dole. Prosty krój przełamywało oryginalne zdobienie - od dekoltu, ku jednemu z ramion, na materiale ułożono srebrne, geometryczne aplikacje.

Zobacz również: Księżna Kate w kreacji za bajońską sumę. Po prostu piękna

Całość nie tylko prezentowała się stylowo, ale również idealnie podkreślała szczupłą sylwetkę gwiazdy.

Co ciekawe, uważni obserwatorzy stylu Racewicz mogą zauważyć, że tej wiosny dziennikarka nie po raz pierwszy sięga po czarny total look.

Na początku maja, na premierze filmu "Tonia" pojawiła się w prostym, a jednocześnie eleganckim zestawie, złożonym z obcisłych spodni, topu i błyszczącej bomberki. Całość dopełniały botki z odkrytymi palcami. 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | gwiazdy | moda | sukienka na wesele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy