Reklama

Test osobowości, który wyjawi, czego brakuje ci w życiu. Wybierz jeden symbol

Symbole egipskie mają wielką moc. Od starożytności pełniły ważną rolę w życiu człowieka i towarzyszyły mu w codzienności. Wierzono, że każdy z nich ma inne znaczenie, które piastowały różne funkcje na co dzień. Popatrz na obrazek i wybierz symbol, który jako pierwszy przykuł twoją uwagę. Pierwsze wrażenie pomoże określić, czego aktualnie brakuje ci w życiu.

 1. Uroboros

Uroboros to symbol przedstawiający węża lub smoka, który zjada własny ogon, tworząc zamkniętą pętlę. Ten symbol jest powszechnie znany jako symbol wieczności, kontynuacji, cyklu życia, niekończącego się procesu lub bezkresnej natury rzeczy. To również symbol autodestrukcji. Jeżeli to właśnie ten tytuł przykuł twoją uwagę, to najprawdopodobniej brakuje ci możliwości samorozwoju. Chciałabyś poszerzać swoje horyzonty, jednak coś cię blokuje, stoi ci na przeszkodzie.

Zobacz również: Test osobowości wyjawi skryte zmartwienia. Wybierz symbol, który cię pociąga

Reklama

2. Kwiat lotosu

Kwiat lotosu wśród Egipcjan uważany był za talizman zapewniający pomyślność. Jego wizerunku używano jako talizmanu, ale również pojawiał się na wielu przedmiotach codziennego użytku. Jeżeli to właśnie ten symbol przyciągnął twoją uwagę, to możliwe, że szczęście przestało ci sprzyjać. Tobie i pomyślności obecnie nie jest zbyt po drodze. Czujesz, że do pełni brakuje ci odrobiny szczęścia, którego łakniesz i obsesyjnie poszukujesz.

Zobacz również: Test osobowości: Która kobieta wygląda na szczęśliwą? To wyjawi twój wiek mentalny

3. Oko Horusa 

Oko Horusa symbolizuje królewską moc, szczęście, zdrowie i poświęcenie. Starożytni przypisywali mu właściwości lecznicze i ochronne. Jeśli to ten symbol cię zainteresował, to możliwe, że problemem w twoim życiu obecnie jest twój stan zdrowia. Cierpisz na pewne objawy, które trudno ci zidentyfikować, czujesz je, jednak nie jesteś w stanie ich określić. Coś dzieje się z twoim samopoczuciem, jednak w tym momencie nie wiesz jeszcze co.

4. Byk Apis

Apis jest symbolem płodności, wieczności, boskości, uzdrowienia i mocy sprawczej. Jeżeli to właśnie on przyciągnął twoją uwagę, to możliwe, że odczuwasz w swoim życiu pewne braki mocy sprawczej. Czujesz, że nie masz pełnej kontroli nad swoim życiem, coś przeszkadza ci w robieniu tego, na co masz ochotę i to ci przeszkadza.

Zobacz również: Test osobowości: Sprawdź swoją samoocenę. Test wyjawi, co o sobie myślisz

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychotest | psychologia | psychozabawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy