Reklama

Joanna Racewicz znów zachwyciła stylizacją. Posypały się komplementy

Joanna Racewicz pozdrawia z Lizbony. Dziennikarka opublikowała kolejne zdjęcie na swoim Instagramie. – Za plecami tylko niebo i ocean – napisała. Gwiazda po raz kolejny dała pokaz klasy i stylu. Pod postem posypały się komplementy.

Joanna Racewicz uwielbia podróżować, a swoje wyprawy chętnie relacjonuje na Instagramie. W tym roku dziennikarka odwiedziła już Gruzję, Turcję czy Rumunię. 

Niedawno poinformowała swoich obserwatorów, że przebywa w Portugalii. Dziennikarka Polsat News odwiedziła już Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Berardo Collection Museum, a później nawet kibicowała Brazylii podczas meczu z Serbią na Mundialu.

Racewicz podzieliła się fanami kolejnym zdjęciem z podróży.

Czytaj również: Joanna Racewicz pozdrawia z Lizbony. Wygląda kwitnąco!

Reklama

Joanna Racewicz zachwyca stylizacją

Joanna Racewicz po raz kolejny zachwyciła stylizacją. Uwagę zwracają przede wszystkim ciężkie, czarne buty na platformie sięgające za kostkę. Dziennikarka postawiła na obcisłe spodnie, wzorzystą bluzkę i lekką, beżową kurtkę. Dopełnieniem stylizacji są designerskie okulary przeciwsłoneczne.

Fani komplementują Joannę Racewicz

- Za plecami tylko niebo i ocean. Dokładnie, jak lubię. Nic więcej. To zdjęcie wydało mi się tak odrealnione, szczególnie w porównaniu z prognozą i "prawie najkrótszym" dniu w roku, w kraju, który kocham, choć zimny, że - nie mogłam sobie odmówić - napisała Joanna Racewicz na Instagramie.

Pod postem posypały się komplementy. "Piękna jak zawsze", "Super zdjęcie" czy "Elegancko" to tylko niektóre z komentarzy. Niektórzy przyznali, że zazdroszczą dziennikarce i też chętnie udaliby się na taki wypoczynek.

***

Zobacz również:

Skandal z wulgarną Danutą Martyniuk. Z oburzenia huczało. A teraz to!

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła na pokazie Macieja Zienia

Khloe Kardashian publikuje gorące zdjęcie. Znów sporo odsłoniła!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy