Reklama

Reklama

Jools Oliver pochwaliła się brzuszkiem

Jamie Oliver, jeden z najbardziej znanych kucharzy na świecie, pochwalił się zdjęciem ciężarnej żony na swoim profilu na Facebooku.

Jamie (40) i Jools (41) niedawno świętowali 15. rocznicę ślubu, a w sierpniu spodziewają się przyjścia na świat swojego piątego dziecka. Do tej pory para może się pochwalić trzema córkami - Poppy Honey (14), Daisy Boo (12) oraz sześcioletnią Petal Blossom. W 2010 roku Jools urodziła pierwszego syna, Buddy Bear.

- Nigdy nie sądziłem, że będziemy mieć aż tak dużą rodzinę, sądziłem, że zostaniemy przy dwójce dzieci - opowiada Jamie. - Ale ja robię, co moja pani każe, więc jest jak jest - dodaje z uśmiechem.

- Kocham dzieci i moją rodzinę. Mam dość zwariowaną pracę i szalone życie, ale rodzina pomaga mi stąpać twardo po ziemi. A Jools potrafi stworzyć taki dom, do którego zawsze chce się wracać - wyjaśnił znany kucharz.

Reklama

Spytany o to, czy wolałby córkę czy syna, odpowiedział: - Jestem wdzięczny, że moje dzieci rodzą się piękne i zdrowe, ale przyznaję, że miło byłoby, gdybyśmy wprowadzili trochę równowagi.

Kucharz pochwalił się zdjęciem swojej pięknej żony w 6. miesiącu ciąży na swoim profilu na Facebooku, zbierając pod nim prawie 30 tysięcy lajków.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy