Reklama

Reklama

Julia Dybowska chwali się mamą. Fani nie mogą oderwać oczu

Julia Dybowska, która jest obecną ukochaną teherańskiego miliardera, wiedzie życie niczym z bajki. Choć na co dzień mieszka w Londynie, to często bywa w Polsce i odwiedza ukochaną rodzinę. Tym razem to jednak ona zabrała w podróż mamę i chwali się wspólnymi zdjęciami z nią, co zwróciło uwagę internautów.

Julia Dybowska kusi luksusami

Julia Dybowska od lat nie mieszka w Polsce, a układa sobie życie z starszym od siebie teherańskim biznesmenem, który dorobił się niemałego majątku. 

 Polka bez wyrzutów sumienia korzysta z wszelkich dobrodziejstw dorobku ukochanego i wiedzie bajecznie wystawne życie, którym uwielbia chwalić się w mediach społecznościowych. 

Niebotycznie drogie stylizacje, wakacje tylko w najdroższych zakątkach świata, luksusowe hotele i jachty to codzienność Julii Dybowskiej. Jednak mimo takiego życia nie zapomina ona o korzeniach i regularnie bywa w Polsce, by odwiedzać rodzinę. 

Tę cześć życia prywatnego często zachowuje dla siebie, ale czasem robi wyjątek i na zdjęciach można zobaczyć mamę celebrytki. Tak jest i tym razem, gdy Julia Dybowska spędza czas z ukochaną mamą, świętując jej urodziny. 

Reklama

Mama Julii Dybowskiej wygląda jak jej siostra. Trudno uwierzyć w różnicę wieku!

Dzięki temu fani Julii mogą zobaczyć jak panie są podobne do siebie, a sama matka celebrytki nie wygląda jak jej rodzic, a jak starsza siostra. Panie są niezwykle do siebie podobne, a upływ lat absolutnie nie działa na niekorzyść mamy Julii. 

"Mama powinna mieć swój Instagram, jest ikoną elegancji", "Czy twoja mam ma insta? Ma cudowny styl", "Piękne dziewczyny" - piszą pod zdjęciami z mamą fani Julii Dybowskiej i chyba także już jej mamy!

Patrząc na zdjęcia z mamą obydwie panie mają niezwykle podobny styl ubierania się i najwidoczniej wzajemnie się inspirują. Zbliżające się urodziny mamy Julii to doskonała okazja, by spędziły trochę więcej czasu razem.

Jak się okazało Julia zabrała mamę w ramach niespodzianki na Malediwy, gdzie zatrzymały się oczywiście w niezwykle drogim i luksusowym kurorcie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy