Julia Dybowska chwali się mamą. Fani nie mogą oderwać oczu

Julia Dybowska, która jest obecną ukochaną teherańskiego miliardera, wiedzie życie niczym z bajki. Choć na co dzień mieszka w Londynie, to często bywa w Polsce i odwiedza ukochaną rodzinę. Tym razem to jednak ona zabrała w podróż mamę i chwali się wspólnymi zdjęciami z nią, co zwróciło uwagę internautów.

Julia Dybowska nie szczędzi pieniędzy na stroje
Julia Dybowska nie szczędzi pieniędzy na strojeKristine-V/Splash News/EAST NEWSEast News

Julia Dybowska kusi luksusami

Julia Dybowska od lat nie mieszka w Polsce, a układa sobie życie z starszym od siebie teherańskim biznesmenem, który dorobił się niemałego majątku.

Niebotycznie drogie stylizacje, wakacje tylko w najdroższych zakątkach świata, luksusowe hotele i jachty to codzienność Julii Dybowskiej. Jednak mimo takiego życia nie zapomina ona o korzeniach i regularnie bywa w Polsce, by odwiedzać rodzinę.

Tę cześć życia prywatnego często zachowuje dla siebie, ale czasem robi wyjątek i na zdjęciach można zobaczyć mamę celebrytki. Tak jest i tym razem, gdy Julia Dybowska spędza czas z ukochaną mamą, świętując jej urodziny.

Mama Julii Dybowskiej wygląda jak jej siostra. Trudno uwierzyć w różnicę wieku!

Dzięki temu fani Julii mogą zobaczyć jak panie są podobne do siebie, a sama matka celebrytki nie wygląda jak jej rodzic, a jak starsza siostra. Panie są niezwykle do siebie podobne, a upływ lat absolutnie nie działa na niekorzyść mamy Julii.

"Mama powinna mieć swój Instagram, jest ikoną elegancji", "Czy twoja mam ma insta? Ma cudowny styl", "Piękne dziewczyny" - piszą pod zdjęciami z mamą fani Julii Dybowskiej i chyba także już jej mamy!

Patrząc na zdjęcia z mamą obydwie panie mają niezwykle podobny styl ubierania się i najwidoczniej wzajemnie się inspirują. Zbliżające się urodziny mamy Julii to doskonała okazja, by spędziły trochę więcej czasu razem.

Jak się okazało Julia zabrała mamę w ramach niespodzianki na Malediwy, gdzie zatrzymały się oczywiście w niezwykle drogim i luksusowym kurorcie.

"Doda. 12 kroków do miłości": Traumatyczne chwile Dody. Wyznała wszystkoPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas