Reklama

Reklama

Julia Wieniawa świętuje kolejny sukces. Idzie jak burza!

Julia Wieniawa razem z chłopakiem Nikodemem Rozbickim wybrała się do Zakopanego. Na InstaStory zaznaczyła, że bardzo lubi polskie góry i przyjeżdża tu nawet kilkanaście razy do roku. Wieniawa podczas urlopu pływała w hotelowym basenie, spacerowała i świętowała okrągłą liczbę followersów. Aktorkę na Instagramie obserwuje już ponad 2 miliony użytkowników! Takimi zasięgami mało kto może się pochwalić!

Julia Wieniawa zyskała  popularność dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Chociaż ma zaledwie 22 lata wiele już osiągnęła. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek młodego pokolenia. Ma również własne firmy: odzieżową i kosmetyczną. Wieniawa chętnie dzieli się na Instagrmie swoim swoją codziennością. Relacjonuje to, jak spędza wolny czas i pokazuje pracę na planie różnych projektów artystycznych. Wzmożona aktywność Julii Wieniawy w social mediach przyciąga kolejnych obserwatorów.

Julia Wieniawa kobietą sukcesu!

Wieniawa regularnie donosi o swoich sukcesach w social mediach. Niedawno informowała o powstaniu nowej kolekcji sportowych ubrań jej autorskiej marki Lemiss. Ubrania, które stworzyła wspólnie z Romą Janotą,  przypadły do gustu fanom i krótko po tym,  jak trafiły do sprzedaży, zaczęły znikać z  wirtualnych półek. Na wydarzeniu promującym kolekcje pojawiły się najbardziej znane polskie Influecerki. Aktorkę wspierała między innymi jej oddana przyjaciółka Jessica Mercedes.

Reklama

Julia Wieniawa idzie jak burza!

Aktorka bardzo szybko stała się jedną z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Filmy, w których bierze udział, szybko osiągają  popularność i odnoszą komercyjny sukces. Zarówno "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", jak i pierwszy polski slasher "W lesie dziś nie zaśnie nikt" przyciągnęły dużą  publiczność. Julia Wieniawa przyznaje, że rozsądnie gospodaruje zarobionymi pieniędzmi. W 2020 roku przeprowadziła  się do nowego luksusowego mieszkania. Nie była  to jednak pierwsze tak duża inwestycja  aktorki.

Julia Wieniawa znów ma co świętować!

Od wczoraj aktorka publikuje na swoim InstaStory relację z pobytu w Zakopanem. W stolicy polskich gór spędza czas aktywnie: pływa i spaceruje po tamtejszych łąkach. Spokojny relaks Wieniawy nagle przerwała niespodzianka. Liczba osób obserwujących aktorkę na Instagramie przekroczyła 2 miliony! Taki wynik wśród polskich gwiazd nie zdarza się często. 

Dla porównania: Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Maffashion śledzi obecnie po 1,4 miliona użytkowników. Agnieszka Woźniak-Starak może pochwalić się wynikiem 588 tys. osób, a Magda Mołek 418 tys. Większą liczbą obserwatorów niż Wieniawa mogą z kolei pochwalić się: Martyna Wojciechowska (2,1 mln.), Anna Lewandowska (3,3 mln.).

Przeczytaj również:

Cyrk bez zwierząt, cyrk bez cierpienia

Sandra Kubicka pręży się w bikini bez makijażu

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje