Reklama

Julia Wieniawa zachwyca formą

Julia Wieniawa, choć ma dopiero 21 lat, jest w tym momencie jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. Jej instagramowy profil śledzi w tym momencie aż 1,8 mln użytkowników!

Wieniawa zdobyła rozpoznawalność dzięki sitcomowi "Rodzinka.pl", w którym grała od 2012 roku. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej za sprawą związku z Antkiem Królikowskim. Para spędziła ze sobą dwa lata, a kariera Julii zaczęła nabierać rozpędu.

Gwiazdka ma na swoim koncie role w serialach "Zawsze warto", "W rytmie serca" czy "Za marzenia" oraz w filmach "Kobiety mafii" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Ostatnio zajęła drugie miejsce w programie "Taniec z gwiazdami".

Wieniawa jest też królową polskich social mediów. Promowane przez nią produkty wyprzedają się na pniu, a każde ze zdjęć 21-latki spotyka się z ciepłym przyjęciem fanów.

Szczególne wrażenie zrobiła na nich czarno-biała fotografia, do której Julia pozuje w czarnym body i rajstopach w kropki. 

Reklama

Musimy przyznać, że długie godziny treningów na parkiecie sprawiły, że Wieniawa może pochwalić się perfekcyjną sylwetką.

"Przepiękna! Cudowności", "Fenomenalnie!", a nawet "Zakochałam się" - pisali zachwyceni fani.

A wy co myślicie o zmysłowym zdjęciu Julii? Też jesteście pod wrażeniem?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama