Reklama

Reklama

Justin Bieber zaliczył poważną wpadkę

Choć trudno w to uwierzyć, Justin Bieber ma zaledwie 24 lata. W trakcie, trwającej ponad dekadę, kariery, zdążył przeżyć wiele wzlotów i upadków.

Młodziutki piosenkarz został odkryty za pośrednictwem serwisu YouTube. Utalentowany, słodki chłopak błyskawicznie zdobył popularność. Nastolatki na całym świecie zwariowały na jego punkcie.

Niestety, sława w tak młodym wieku miała też swoje konsekwencje. Justin został przyłapany na korzystaniu z usług prostytutek i posiadaniu narkotyków. Został także aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Prywatnie był związany z piosenkarką Seleną Gomez. Para rozstawała się i schodziła, wygląda jednak na to, że nastąpił definitywny koniec ich miłości.

Reklama

Od kilku miesięcy Bieber nie opuszcza na krok modelki Hailey Baldiwn, której oświadczył się w lipcu tego roku.

Para często spaceruje ulicami Los Angeles. Musimy przyznać, że ich wizerunkowi daleko jest do perfekcji. Oboje preferują bowiem niedbały styl, nawiązujący do estetyki lat 90. I 80.

Ostatnio Justin zaliczył podczas jednej z takich przechadzek sporą wpadkę. Piosenkarz nie zapiął rozporka i dumnie paradował z rozsuniętym zamkiem.

Podoba wam się ekstrawaganckie podejście Hailey i Justina do mody?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje