Reklama

Justyna z "Big Brothera" w gorącej sesji

Justyna Żak zdobyła pewną rozpoznawalność dzięki udziałowi w, pierwszej po wznowieniu, edycji programu „Big Brother”.

Kiedy Żak wchodziła do domu Wielkiego Brata, przedstawiała się jako "weganka, influencerka i propagatorka zdrowego stylu życia". Kobieta była na tyle rozpoznawalna w sieci, że nie musiała zgłaszać się na casting - to producenci reality show zaprosili ją do współpracy.

26-latka utrzymuje się przede wszystkim z działalności w mediach społecznościowych. Prowadzi też sklep internetowy z odzieżą. Jej chłopak - Paweł - również jest youtuberem. Para przez pewien czas była w "Big Brotherze" razem.

Niestety, Justyna nie znalazła wspólnego języka z pozostałymi uczestnikami show. W domu Wielkiego Brata raczej się męczyła, niż dobrze bawiła.

Reklama

Żak jest dalej bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie 209 tys. użytkowników.

Ostatnio blogerka zamieściła tam zdjęcia w czarnym bikini, eksponującym jej zgrabne ciało.

- Pochwalę się więc wam, że w piątek byłam pierwszy raz od dawna na siłowni! Zobaczymy jak zmieni się moja sylwetka w porównaniu z tym co do tej pory robiłam ćwicząc w domu głównie na własnym ciężarze. Byłoby mi tylko łatwiej gdybym była trochę mniej aspołeczna, bo obecność tylu ludzi dookoła kiedy robię trening póki co szalenie mnie krępuje! (pis. oryg.) - napisała pod fotką.

W komentarzach nie zabrakło komplementów, a większość z nich dotyczyła sylwetki Żak. "Ale figurka", "Jaka idealna" czy "Masz piękne ciało. Nie ma się co krępować" - pisali internauci.

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy