Reklama

Reklama

Kaia Gerber w bikini

Kaia Geber ma zaledwie 16 lat, a dorobku w świecie mody może pozazdrościć jej niejedna doświadczona modelka.

Wydaje się przesądzone, że córka Cindy Crawford pójdzie w ślady znanej mamy. Kaia ma już na swoim koncie kampanię dla Versace, okładkę francuskiego "Vogue’a" i duże doświadczenie wybiegowe. Prezentowała m.in. kolekcje tak prestiżowych domów mody jak Chanel (otwarcie pokazu!), Givenchy czy wspomniany Versace.

Sama zainteresowana podkreśla, że woda sodowa nie uderzyła jej do głowy. Podobno codziennie chodzi do szkoły, która "zawsze będzie priorytetem".

Swoimi zdjęciami z prestiżowych kampanii nastolatka dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwują ją w tym momencie 2,3 miliony ludzi. Nic dziwnego - w branży mówi się o Kai w samych superlatywach, a podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody zdeklasowała konkurencję.

Reklama

Ostatnio młoda modelka pochwaliła się fotką w białym bikini. Zdjęcie jak do tej pory polubiło ponad 230 tys. fanów. Niestety, wśród komentujących pojawiły się również domniemania, że 16-latka może cierpieć na zaburzenia odżywiania.

Faktycznie, Geber jest bardzo szczupła, ale w jej wieku to całkiem normalne. Poza tym - patrząc na figurę jej mamy - łatwo stwierdzić, że świetna sylwetka to zasługa genów.

Myślicie, że jest się czym martwić?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kaia Gerber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy