Reklama

Reklama

Kaja Paschalska nie wytrzymała. Ostra riposta!

Seksistowskie docinki, niesmaczne komentarze to norma w internecie. Bulwersującym komentarzom pod swoimi wpisami ostro sprzeciwiła się Kaja Paschalska i nie pozostawiła suchej nitki na wulgarnych mężczyznach!

Gwiazda "Klanu" od lat aktywnie działa w mediach społecznościowych, relacjonując na bieżąco swoje poczynania zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Wśród przyjemnych tematów postów, na profilu gwiazdy nie brakuje też miejsca na ważne, społeczne sprawy, które aktorka komentuje chętnie i często bardzo dosadnie. Nie inaczej było i tym razem. 

W swoim najnowszym wpisie Paschalska odniosła się do urągających komentarzy na swój temat, jednak trzeba zaznaczyć, że sprawa dotyczy większości kobiet, które wrzucają swoje zdjęcia do sieci. Aktorka nie przebierając w słowach zwróciła się do męskiej części audytorium:

Reklama

Kaja Paschalska ponadto zaznacza, że podobne zdjęcia nie służą do prowokowania publicznych sond pt. "przeleciałbym czy nie" i kwestia ta dotyczy właściwie wszystkich części ciała - począwszy od dekoltu, na pośladkach kończąc. We wpisie aktorka wspomina, jak niegdyś sama używała podobnych sformułowań w mediach społecznościowych, by "wyprzedzić reakcje" i pokazać, że sama ma do siebie dystans. Zdradziła również powody, dla których przyjęła taką postawę - aktorka chciała złagodzić swoje wyrzuty sumienia spowodowane publikacją "odważniejszych" zdjęć. 

Tym samym błędne koło się zamykało... Tę część wpisu zakończyła ostrym stwierdzeniem: 

Gwiazda jednak nie poprzestała na tym dosadnym wniosku. Postanowiła zwrócić się również do kobiet, które często w niewybrednym tonie komentują zdjęcia innych pań. Aktorka zaapelowała, by krzewiły wśród siebie poczucie samoakceptacji i wspierały inne dziewczyny na drodze do samorealizacji. 

Niestety pod postem, oprócz słów wsparcia i wyrazów pełnej zgody, znalazły się również komentarze, w których "fani" wytykają aktorce rozbieraną sesję w magazynie dla mężczyzn... "Napisała to cnotka która sprzedała się do magazynu dla panów eksponując cycki itp. Załóż dresy i bluzę z kapturem to nie będziesz miała takich tekstów (...)" - pisze jeden z nich. Jak myślicie? Sprawa będzie miała swój dalszy ciąg? Cały post zobaczycie tutaj: 


"Odeszły mi wody". Edyta Pazura wspomina poród syna Antoniego!

Krzysztof Ibisz na wakacjach z partnerką młodszą o 27 lat! Piękni? 
***
Zobacz więcej! 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje