Reklama

Reklama

Kaja Paschalska z ciążowym brzuszkiem!

Kaja Paschalska od wielu lat wciela się w postać Oli Lubicz w telenoweli „Klan”. Pracę przed kamerą rozpoczęła jako jedenastolatka.

Niestety, do tej pory rola we wspomnianym serialu była tą jedyną. Jednak Kaja zawsze bardziej marzyła o karierze muzycznej.

Już w 2001 roku wydała pierwszą płytę pt. "Kaja Paschalska". Album sprzedał się w 23-tysięcznym nakładzie, a największym hitem okazała się piosenka "Przyjaciel od zaraz". Za jej wykonanie dostała nagrodę im. Anny Jantar na Festiwalu w Opolu. Drugi krążek pt. "Kaja 2" nie spotkał się z ciepłym przyjęciem.

Paschalska w 2004 i 2006 roku zdecydowała się na rozbierane sesje dla magazynu "CKM". Wzięła też udział w programach "Jak oni śpiewają" i "Big Music Quiz", a w maju 2018 roku zaprezentowała singiel pt. "Karma".

Reklama

Niewiele wiemy o życiu prywatnym Kai. Ostatnio pochwaliła się natomiast... zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Fani "Klanu" nie mieli wątpliwości, że to tylko serialowa charakteryzacja. Natomiast wielu komentujących jest przekonanych, że to Paschalska spodziewa się dziecka.

Daliście się nabrać?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje