Reklama

Reklama

Kamil Durczok z dziewczyną na imprezie Halloween

Kamil Durczok ledwie dwa miesiące temu pokazał się po raz pierwszy oficjalnie z nową partnerką – młodszą o 22 lata Julią Oleś-Miłą.

Dziennikarz rozwiódł się z żoną w marcu 2017 roku. Byli małżeństwem od ponad 20 lat. Kiedy w 2015 roku wybuchła afera związana z rzekomym molestowaniem przez Durczoka współpracowniczek, Marianna wstawiła się za mężem. Jak mówi sam zainteresowany - była dla niego największym oparciem.

Niestety, związku nie udało się uratować. Wygląda jednak na to, że u boku nowej partnerki Kamil szybko pozbierał się po załamaniu nerwowym związanym z oskarżeniami i wynikającym z nich odejściem z "Faktów".

Julia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się na Instagramie szczegółami związku z Durczokiem. Pod jednym ze zdjęć możemy przeczytać np. "Jedno z nas jest gwiazdą, którą oglądają co tydzień setki tysięcy ludzi, więc dba o formę, regularnie biega, ma trenera personalnego i zaczyna dzień od koktajlu witaminowego. Drugie z nas przyszło dziś do pracy w dresie" (pis. org.).

Ostatnio zakochani wybrali się razem na imprezę Halloweenową. Fotograficzną relację zamieścili oczywiście na Instagramie. Julia wybrała na tę okazję seksowny strój pielęgniarki, który wyeksponował jej biust. Nie mniej odważny okazał się Kamil. Dziennikarz zaprezentował się w lateksowych, czarnych spodniach i poszarpanym bezrękawniku.

Reklama

Z odważnego wyboru tłumaczył się w opisie zdjęcia. "Co gorsza, mam najspokojniejszy i najgrzeczniejszy strój w całym towarzystwie. Żebyście widzieli jak tu niektórzy wyglądają... A na dodatek znacie ich." - napisał.

Podoba wam się odwaga Kamila i Julii?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje