Reklama

Reklama

Kamila Kamińska karmi piersią córeczkę! Rodzinne zdjęcie robi furorę!

Kamila Kamińska na początku maja dołączyła do grona znanych aktorek, które w tym roku zostały mamami! Niedawno Kamińska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak karmi piersią córkę – Jaśminę. „Jeszcze rok temu nie miałam pojęcia o takim święcie jak Światowy Tydzień Karmienia Piersią” – napisała w poście.

Kamila Kamińska dołączyła do grona znanych mam

Kamila Kamińska znana jest między innymi z roli Reginy, w którą wciela się w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka niedawno została mamą. Ojcem dziecka jest Michał Meyer, który razem z Kamińską występuje w produkcji "Zakochani po uszy". Młodzi rodzice bardzo cieszą się przyjściem na świat córeczki Jaśminy. Na Instagramie Kamila Kamińska opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym karmi pociechę piersią. Kadr bardzo spodobał się obserwatorom aktorki. Posta skomentowała między innymi Agnieszka Kaczorowska - również młoda mama.

Kamila Kamińska i Michał Meyer z małą córeczką

W opisie do zdjęcia Kamila Kamińska wspomniała o Światowym Tygodniu Karmienia Piersią, który właśnie trwa. Zaznaczyła, że pomiędzy mamą a nowo narodzonym maleństwem zawsze występuje wyjątkowa więź, którą karmienie rozwija. Podkreśliła również,  jak ważna jest obecność kochającego i oddanego ojca. "Karmimy się już 2 i pół miesiąca. I tak, rzeczywiście - wzajemnie, rodzinnie. Nie kłamali Ci, co mówili, że karmienie piersią pogłębia bliskość i więź między matką i dzieckiem" - napisała Kamila Kamińska.

Reklama

Zachwyceni obserwatorzy nie kryją wzruszenia!

Fani w komentarzach nie kryją zachwytu nad młodymi rodzicami, którzy wspólnie przeżywają tak piękne chwile. Zaznaczają, że nie każdy tata jest tak zaangażowany w karmienie dziecka, a zdjęcie jest fantastycznym przykładem dla innych ojców. Obserwatorzy zwracają uwagę, że Kamila Kamińska prezentuje się wyjątkowo pięknie.

Przeczytaj również: 

Patricia Kazadi porównana do hipopotama! Aktorka cierpi na poważną chorobę

Lucyna Malec miała myśli samobójcze. Przeżyła dramatyczne chwile! 

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje