Kamila z programu „Rolnik szuka żony” zachwyca urodą. Zapozowała na plaży!

Kamila Boś rozpoczęła już sezon wakacyjny. Bohaterka programu "Rolnik szuka żony" obecnie odpoczywa nad polskim morzem. Wczoraj opublikowała zdjęcie z plaży, które szczególnie spodobało się internautom. Kamila Boś zapozowała w długiej, powłóczystej sukience. „Sesja przy zachodzie” – napisała pod postem.

Kamila Boś to potentatka farmy pieczarek i uczestniczka ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony"
Kamila Boś to potentatka farmy pieczarek i uczestniczka ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony"TRICOLORS/EAST NEWSEast News

"Rolnik szuka żony": show łączy w pary i lansuje gwiazdy

Perypetie bohaterów programu "Rolnik szuka żony" niezmiennie budzą duże zainteresowanie internautów. Historie miłosne przedstawione w reality show przyciągają przed ekrany dużą publiczność. O niekwestionowanym sukcesie formatu świadczy to, że program doczekał się do tej pory aż 9. edycji. Show emitowane jest od 21 maja 2014 roku na antenie TVP1.

"Rolnik szuka żony" to program, w którym rolnicy i rolniczki szukają drugiej połówki. Show nie tylko łączy w pary ludzi spragnionych miłości, ale także przynosi popularność jego uczestnikom. Bohaterowie "Rolnika" szybko stają się częścią polskiego show-biznesu. Doskonale wie o tym Kamila Boś - potentatka farmy pieczarek i uczestniczka ósmej edycji. Chociaż w programie nie udało się  znaleźć męża, zyskała dużą sympatię widzów.

Kamila Boś zapozowała na plaży. Fani rolniczki zachwyceni!

Kamila obecnie jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 150 tys. użytkowników. Atrakcyjna bohaterka programu stale zaskakuje fanów nowymi zdjęciami. Chętnie dzieli się życiem prywatnym - pokazując, jak spędza wolny czas.

Kamila Boś obecnie wypoczywa nad polskim morzem. Bohaterka  show TVP1 wybrała się na wycieczkę wraz z przyjaciółkami. Boś starannie relacjonuje wypoczynek nad Bałtykiem. Na InstaStories dzieli się zdjęciami z wypadu.

Gwiazda ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" po zakończeniu show kwitnie! Wczoraj opublikowała zdjęcie wykonane na plaży w czasie zachodu słońca. Kamila Boś zapozowała w długiej, zwiewnej sukience. Kadr zachwycił fanów bohaterki show. Pod postem w okamgnieniu pojawiły się pochlebne komentarze. Co pisali zachwyceni fani?

Obserwatorzy Kamili Boś pod postem chwalili zarówno urodę swojej ulubienicy, jak i jej gust. Wielu użytkowników doceniło bowiem wakacyjną stylizację rolniczki. "Boho girl! Pasuje ci taki styl, super!" - napisała  jedna z fanek. "Niczym syrenka wyłaniająca się z fal... Ślicznie jak zawsze" - zauważył inny obserwator.

Jednym słowem: klasa.
Modeleczka
Piękny Sopot i piękna kobieta!
Telekamery 2018: Marta Manowska o braku Telekamery dla "Rolnika..."INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas