Reklama

Reklama

Kanye West ma problemy z kontrolowaniem swoich zachowań

Twórca hitu "Love Lockdown" od kilku tygodni szokuje swoimi wypowiedziami, ale osoba z otoczenia rapera twierdzi, że jego zachowanie nie wpływa na jego stosunki z żoną - Kim Kardashian West - i dwójką dzieci - North i Saintem.

W rozmowie z magazynem "PEOPLE" źródło podało: - To był trudny tydzień dla Kim. Mimo to otrzymuje ogromne wsparcie ze strony rodziny. Wszyscy wiedzą, że Kanye od czasu do czasu wypowiada się publicznie w kontrowersyjny sposób i rozumieją, że jest to trudne dla Kim. On nie potrafi tego kontrolować.

- Gdy zaczyna, to nie może przestać. Sprawia wrażenie, jakby chciał dać upust swoim emocjom. Kanye może czasem sprawiać wrażenie osoby niestabilnej emocjonalnie, ale nigdy nie było to problemem ani dla Kim, ani dla dzieci. Kanye po prostu nie potrafi kontrolować swoich zachowań. Ale to nie wpływa na ich codzienne życie. Ich małżeństwo nie jest idealne, ale nie zamierzają się rozwodzić.

Reklama

Mimo iż Kim zapewnia swoją rodzinę, że wszystko jest w porządku, to jej matka Kris Jenner jest prawdopodobnie zaniepokojona tym, że zachowanie zięcia może zniszczyć markę Kardashianów.

Osoba z otoczenia rodziny powiedziała: - Kanye nie kontroluje swoich wybuchów na Twitterze, a Kris obawia się, że to może zaszkodzić rodzinie. Kris chciałaby, aby Kanye zatrudnił kogoś, kto zająłby się całym tym zamieszaniem, aby on mógł się skupić na byciu artystą.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama