Reklama

Karolina Pisarek w końcu odniosła sukces w "TTBZ". Jak toczy się jej kariera?

Karolina Pisarek po serii ostatnich miejsc w końcu odniosła sukces w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Modelka wygrała siódmy odcinek programu, wcielając się w rolę Fergie w piosence "M.I.L.F $". Jak toczyła się jej kariera do tego momentu?

Karolina Pisarek po raz pierwszy w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" wyśpiewała sobie zwycięstwo! Wykonała utwór "M.I.LF.$" Fergie i zrobiła to perfekcyjnie. Od czwórki jury otrzymała owacje na stojąco! - Okazuje się, że hip-hop jest Twoim właściwym miejscem, czego ja się nie spodziewałem!stwierdził Krzysztof Cugowski. 

Kariera Karoliny Pisarek

Pisarek ma 24 lata, 174 cm wzrostu i pochodzi ze Szczecinka. Popularność zdobyła, występując w "Top Model". Modelka brała udział w piątej edycji programu, w której zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie ze zwycięzcą Radkiem Pestką.

Reklama

Po tym sukcesie modelka nawiązała współpracę z jedną z agencji modelingowych. Pozowała dla takich magazynów jak "Elle", "Glamour" czy "Harper's Bazaar". Pisarek pracowała również w Stanach Zjednoczonych - w Los Angeles i Miami.

Życie prywatne Karoliny Pisarek

W 2020 roku Pisarek wystąpiła w drugiej edycji programu "Ameryka Express", którą wygrała wraz z Martą Gajewską-Komorowską. Następnie wzięła udział w "Ford Boyard", a obecnie jest uczestniczką "Twoja twarz brzmi znajomo". Do tej pory zajmowała w odcinkach ostatnie miejsca, a jej umiejętności wokalne były szeroko komentowane w mediach.

Prywatnie w 2017 roku Karolina Pisarek była związana z kucharzem i influencerem Damianem Kordasem. Od kilku lat jest w związku z Rogerem Sallą, który jest wiceprezesem firmy świadczącej usługi finansowe w branży e-commerce. W zeszłym roku para zaręczyła się.

***

Zobacz również:

Katarzyna Bosacka rzuciła narzeczonego. Trzy dni później miała już nowego!  

Gabby Epstein kusi w lateksowym staniku   

Antoni Królikowski przyłapany z ukochaną. Co wyprawiało się w samochodzie?!  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Twoja twarz brzmi znajomo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy