Reklama

Reklama

Karolina Pisarek w "łóżkowej" sesji

Karolina Pisarek zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Top Model”. Piękna blondynka zajęła drugie miejsce, przegrywając z Radkiem Pestką.

Dziś Pisarek bierze udział w różnych projektach, a na Instagramie obserwuje ją 640 tys. użytkowników. Trudno się dziwić - dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Może pochwalić się perfekcyjną sylwetką i zdjęciami z zagranicznych podróży.

Modelka była związana z Damianem Kordasem - zwycięzcą "Master Chefa". Niestety, związek nie przetrwał, ale Karolina znalazła nową miłość.

Jej wybrankiem jest filipiński model i aktor - Daniel Kenji Matsunaga. Para spotyka się często w Stanach Zjednoczonych i dużo wspólnie podróżuje.

Reklama

Wygląda na to, że chłopak nie jest zazdrosny o Pisarek. Dziewczyna chętnie zamieszcza na Instagramie dość śmiałe zdjęcia.

Ostatnio pochwaliła się efektami sesji na łóżku. Karolina zarzuciła na ramiona luźny sweter i pochwaliła się pięknym dekoltem.

Fani oczywiście zasypali modelkę komplementami, szczególną uwagę zwracając na koronkowy stanik, który "przypadkiem" pokazała.

Też jesteście fanami urody Pisarek?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje