Reklama

Reklama

Karolina Szostak niknie w oczach

Karolina Szostak już nie chowa się w cieniu! Dziennikarka chętnie bywa na branżowych imprezach i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Pani Karolina od lat zajmuje się sportem - przez pewien czas była jedyną kobietą w redakcji sportowej telewizji Polsat.

W 2014 roku wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i ta przygoda okazała się impulsem do trwałej zmiany. Szostak postanowiła przejść na restrykcyjną dietę i całkowicie zmienić sylwetkę.

Poradami dotyczącymi zdrowego stylu życia podzieliła się do tej pory w trzech książkach oraz kilku obszernych wywiadach. Wiadomo, że dziennikarka stawia przede wszystkim na warzywa, koktajle i niewielkie porcje. Efekty są zachwycające - schudła ok. 30 kilogramów, a jej sylwetka nadal prezentuje się świetnie!

Reklama

Ostatnio na instagramowy profil pani Karoliny trafiło zdjęcie, do którego pozuje w bardzo obcisłej, czarnej sukience. Szostak wygląda na nim jeszcze szczuplej niż zazwyczaj, co oczywiście nie umknęło uwadze internautów.

"Aleś ty teraz szczupła", "No to już przesada... umieram z zazdrości", "Wyglądasz pięknie i szacunek za wytrwałość" czy "Ależ pani chudziutka" - pisali w komentarzach. Jedna z komentujący zaapelowała nawet, by dziennikarka... zaczęła jeść!

A wy co myślicie o metamorfozie Szostak i jej bardzo szczupłej sylwetce?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak | Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje