Reklama

Karolina Szostak pokazała mamę. Ale zmiana!

Karolina Szostak otwarcie przyznaje, że mama jest jej przyjaciółką i największym autorytetem – również w kwestii życiowych wyborów. Maryla Szostak wychowała córkę samotnie, rozwodząc się z ojcem prezenterki jeszcze w latach 80. Dziennikarka wielokrotnie podkreślała, jak duży wpływ na jej życie miała mama. Niedawno podzieliła się z internautami zdjęciami ze starego albumu. Obie kobiety mocno się zmieniły!

Karolina Szostak jest polską dziennikarką sportową, reporterką oraz prezenterką telewizyjną. Wiele osób śledziło jej zaciętą walkę z dodatkowymi kilogramami.

Dziennikarka w pewnym momencie swojego życia zdecydowała się bowiem przejść na restrykcyjną dietę, a jej drugim domem stała się siłownia. Dziś prezenterka zachwyca szczupłą sylwetką. Do walki mocno motywowała ją mama. Karolina Szostak otwarcie przyznaje, że to właśnie ona jest dla niej wzorem do naśladowania.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Reklama

Karolina Szostak pokazała mamę

Karolina Szostak jest jedyną córką Maryli Szostak. Prezenterka Polsatu wielokrotnie podkreślała, że to właśnie mama nauczyła jej pewności siebie i wiary we własne możliwości.

Karolina Szostak w wielu wywiadach podkreślała, że to mama jest jej przyjaciółką. Maryla Szostak rozwiodła się z ojcem dziennikarki w latach 80-tych i wychowywała ją sama. Karolina Szostak jest jedynaczką, dlatego też jej relacja z mamą jest wyjątkowo bliska.

Zobacz również: Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini!

Karolina Szostak z mamą na starych zdjęciach

Na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie Karolina Szostak pochwaliła się fotografiami ze starego albumu.

"Piękna mama i córka" - komentowali internauci, zwracając jednocześnie uwagę na to, jak bardzo obie kobiety zmieniły się na przestrzeni lat.

Zobacz również: "Ninja Warrior Polska" powraca! Rusza casting do szóstej edycji show!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy