Reklama

Reklama

Karuzela z emocjami

Mało brakowało, a aktorki nie byłoby wśród jurorów Mam talent! Będzie, ale czy to wytrzyma?

Od jakiegoś czasu przyjaciele Małgorzaty Foremniak (44) martwią się o nią. - Myśleliśmy, że to śmierć jej mamy tak nią wstrząsnęła - mówi jej znajoma. Tymczasem okazuje się, że na gorszą formę gwiazdy wpłynęło coś jeszcze.

Kiedy okazało się, że Kuba Wojewódzki odchodzi z jury programu Mam talent, aktorka sądziła, że to ona zostanie przewodniczącą tego grona. Ale producent na to miejsce wyznaczył Agnieszkę Chylińską. - Gosia postanowiła zrezygnować z programu. Nikt się tego nie spodziewał, ale ona poczuła się niedowartościowana - zdradza jej przyjaciółka.

Reklama

Produkcja nie wyobrażała sobie jednak kolejnej edycji bez udziału pani Małgosi, dlatego rozpoczęły się negocjacje. I udało się! Ale pozostaje jeszcze jedna sprawa: jak już wiemy, Kubę Wojewódzkiego w fotelu jurora zastąpi Robert Kozyra (43).

Były szef Radia Zet to człowiek, który mówi, co myśli. Wiele razy publicznie odmawiał talentu - nawet profesjonalnym wykonawcom! Jak dogada się z Małgorzatą Foremniak, która starała się nie krzywdzić uczestników Mam talent? Zapowiada się walka ognia z wodą, co dla widzów będzie emocjonujące. Już dziś można być pewnym, że wrażliwa aktorka zapłaci za to nerwami...

SK

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy