Reklama

Reklama

Kasia ma zmartwienie

Kasia Cichopek-Hakiel (26) ma wszystko, o czym można marzyć - miłość, karierę, pieniądze... Mimo to zaledwie miesiąc po ślubie przeżywa trudny okres.

Ostatnie tygodnie to czas przełomu w życiu Kasi. Wiele zmienił ślub z Marcinem Hakielem (25). Wyjść za niego za mąż to było jej marzenie. Gdy się spełniło, aktorka musiała zadać sobie pytanie: Co teraz?

Reklama

Jako osoba niezwykle rodzinna, marzy o ciepłym domu z gromadką dzieci. Ale te plany zdecydowanie będą musiały poczekać. "Państwo Hakielowie przepadają za dziećmi, planują powiększenie rodziny, ale nie w najbliższej przyszłości", mówi menedżerka aktorki Tatiana Mindewicz-Puacz. W pierwszej kolejności Kasia musi znaleźć swoje miejsce w życiu zawodowym. Bardzo ostatnio dojrzała, a nie było to dojrzewanie bezbolesne. "Kasia znalazła się na rozdrożu, nie jest tak radosna jak dawniej", przyznaje jej znajoma.

Aktorka jest u szczytu popularności dzięki telewizyjnym show i serialom. Jednak to jej nie wystarcza. "Kasia to dzisiaj coraz bardziej Katarzyna. Jest świadoma tego, co chce osiągnąć. Pragnie szkolić warsztat aktorski. Gotowa jest także brać udział w castingach do filmów kinowych", zdradza jej menedżerka. Tymczasem gwiazda "M jak miłość" zasypywana jest propozycjami zawodowymi, ale nie takimi, o jakich marzy. Bardzo się cieszy, gdy Nina Terentiew zapewnia, że jeśli powstanie piąta edycja "Jak oni śpiewają", to tylko z Cichopek. Docenia to, że znaleziono dla niej zastępstwo w "Jak oni śpiewają", by 20 września mógł odbyć się jej ślub z Marcinem Hakielem. "Branie wolnego na jeden odcinek to rzadkość, jeśli ma się podpisany kontrakt na całą edycję show. Ale teraz to Kasia dyktuje warunki", mówi osoba związana z produkcją programu.

Ostatnio Cichopek zaproponowano też występ w roli gwiazdy jednego z odcinków Polsatowskich "Agentek". Nie rezygnuje z niej też telewizja publiczna. Do "M jak miłość", emitowanego od ośmiu lat w Dwójce, któremu Kasia zawdzięcza oszałamiającą karierę, wiosną dołączy nowy serial TVP "Tancerze", gdzie zagra dużą rolę. Stacje telewizyjne zazdrośnie strzegą swoich sław przed konkurencją, ale aktorka ma wyjątkowy status. Ona jednak wciąż mierzy wyżej.

Trzy powody do szczęścia

Dla Kasi dom był i jest najważniejszy. Kiedyś rodzinny, potem jej pierwsze własne mieszkanie, teraz wspólny dom jej i męża. Cieszy ich wszystko, co łączy się z urządzaniem mieszkania. Kasia zawsze była bardzo rodzinna. Czas spędzany z najbliższymi ceni najbardziej. Taka też jest Kinga Zduńska, którą gra w "M jak miłość".

1) Kochająca rodzina to dla Kasi podstawa. Ma już męża Marcina, ale nadal jest silnie związana z mamą Bożenną.

2) Oszałamiająca kariera Kasi zaczęła się od "M jak miłość". Kinga Zduńska oczekuje teraz dziecka.

3) Kasia i Marcin mieszkają na razie w dwupokojowym mieszkaniu na warszawskiej Sadybie. Ale rok temu zainwestowali wspólnie w kilkusetmetrowy dom w Wilanowie. Z zewnątrz jest już całkowicie wykończony. Teraz młodą parę czeka urządzanie wnętrz.

Więcej o gwiazdach przeczytasz w magazynie "Show"

Dowiedz się więcej na temat: show | aktorka | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje