Reklama

Reklama

Kasia Nosowska skasowała wszystkie posty na Instagramie. Reakcja gwiazd

Katarzyna Nosowska przez lata była kojarzona wyłącznie z muzyką. Jako frontmanka zespołu Hey zapracowała sobie na miano jednej z najlepszych tekściarek i wokalistek w kraju.

Jednak w ubiegłym roku, po 25-latach na scenie, członkowie zespołu Hey postanowili zawiesić działalność. Z fanami pożegnali się podczas trasy "Fayrant Tour".

Mniej więcej w tym czasie Nosowska zaczęła zamieszczać na swoim Instagramie zabawne filmiki, w których parodiowała urodowe Youtuberki i blogerki zajmujące się modą. Nagrania zrobiły w Internecie furorę, a wokalistkę zaczęto zapraszać do programów śniadaniowych.

W tym roku na rynku ukazała się książka pani Katarzyny, inspirowana jej internetową działalnością, pt. "A ja żem jej powiedziała...". Pozycja sprzedawała się świetnie.

Wygląda jednak na to, że Nosowska miała dosyć bycia instagramerką i usunęła z mediów społecznościowych wszystkie nagrania. 

Co na to gwiazdy? - Bardzo dobre zagranie i tego można było się po Kaśce spodziewać - powiedziała modelka Natalia Siwiec. Czy Angelika Mucha, która ma 1,4 mln obserwatorów, zdobyłaby się na taki krok?

Zobaczcie wideo!

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Kasia Nosowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje